Дії Путіна в Білорусі показують, що амбіції глави держави-агресора вийшли за межі планів щодо окупації України, вважають аналітики Інституту вивчення війни.
Кремль призначив на посаду командувачів військовими округами агресора Росії осіб, які вважаються нейтральними в боротьбі Шойгу і Пригожина, вважають аналітики.
"Великий наступ", яким так лякали Україну окупанти, насправді ледь-ледь просувається. Загарбники рухаються вперед лише на метри, і то ціною тисяч життів.
Окупанти хочуть дошкулити Україні усіма типами озброєння у "сакральні дати", адже 23 лютого в Росії день захисника вітчизни, а 24 лютого – річниця вторгнення.
Ця зброя здатна вражати цілі на відстані 4 км. Такі ракети здатні самонаводитися на ціль, тому військові після запуску можуть одразу залишати вогневу позицію.
"Рамштайн-9" пройшов для України успішно. Передача важкої техніки від Заходу ще обговорюється, але партнери розуміють, що потрібно нищити військові об’єкти РФ.
Путін навмисно піарить Пригожина і показує його західним країнам як альтернативу на президентське крісло в РФ. Таким чином глава Кремля хоче залякати Захід.
Диктатор РФ хоче продовжувати бойові дії. Але основне питання – чи витримають росіяни наслідки війни проти України, які їх торкаються усе більше, каже Нуланд.
Окупанти хочуть захопити Бахмут до річниці вторгнення. Це потребує більш високих темпів просування, ніж ті, що спостерігалися впродовж багатьох місяців.
Останнім великим містом, захопленим ворогом РФ, був Лисичанськ - після цього їх вибили з Херсона і більшої частини Харківської області, нагадав Євген Дикий.
Секретар РНБО нагадав, що перший страйк в історії СРСР відбувся 2 березня 1989 року, і серед 176 шахтарів, які були його учасниками, 94 були українцями.