ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

На цій сторінці описані умови, які регулюють використання матеріалів проекту «Главред», доступних в мобільних і Smart TV додатках, чат-ботах, додатках для інтеграції з соціальними мережами, а також публікуються на сайті https://glavred.net/ , розроблених товариством з обмеженою відповідальністю« 1 + 1 Інтернет »і його підрозділами (далі -« Сайт »,« Ми »,« Компанія »).

1. Загальні умови

1.1. Якщо Ви вирішили користуватися Сайтом і додатками Сайту, включаючи RSS, API, програмним забезпеченням та іншими файлами, Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених в даних Правилах користування сайтом (надалі - «Правила»), в тому числі, шляхом реєстрації на Сайті свого облікового запису (акаунту). Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем і Компанією, предметом якого є надання користувачу послуг з використанням Сайту і його сервісів.

1.2. Ми можемо в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набувають чинності негайно після їх публікації на Сайті.

1.3. Ви зобов’язані ознайомитися з цими Правилами перед кожним використанням Сайту. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма їх змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не починати користування Сайтом або припинити дію Вашого облікового запису в порядку, визначеному розділом 8 Правил.

2. Контент сайту

2.1. Зміст, опубліковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- та відеокліпи (далі - «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем Компанії або сторони, яка є постачальником контенту. Слід зважати на будь додаткові повідомлення про авторські права, інформації або обмеження, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародним авторським правом. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь в передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених у пункті 2.4 цих Правил), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст сайту (включаючи програмне забезпечення ) повністю або частково.

2.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки і т.д. Компанії або третіх осіб захищені авторськими правами. Будь-яке положення, зазначене в цих Правилах, не може розглядатися як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Компанії або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти і елементи, які відображаються на Сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання або зберігання будь-якого контенту для цілей, відмінних від особистого використання, суворо забороняється без попередньої письмової згоди Компанії.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання і згадки першоджерела не нижче першого абзацу і обсягом не більше півтори тисячі знаків оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливо лише за умови отримання письмового дозволу Компанії.

Для SmartTV використання матеріалів Компанії дозволяється на платній основі і лише з письмової згоди Компанії. Іншим видам ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайтах Компанії, об’ємом до півтори тисячі знаків, за умови посилання на першоджерело. Використання більшого обсягу тексту можливо лише за умови отримання письмового дозволу Компанії.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, ре публікування, розповсюдження, переробка, переклад, включення її частин в інші твори й інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Компанія надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення, направленого в електронній формі на email, з обов’язковим зазначенням зворотного поштової адреси. Компанія залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів Компанії можливо тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

3. Контент користувачів

3.1. Ви даєте згоду користуватися Сайтом виключно з законною метою і таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати і не перешкоджати доступу інших осіб до Сайту і його використання.

3.2. Забороняється завантажувати, поширювати і публікувати контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного чи іншого незаконного характеру; рекламні прояви, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

3.3. Будьте ввічливі. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви не будете погрожувати або ображати інших користувачів, використовуючи наклепницькі прийоми, або свідомо публікувати повідомлення з повторюваним вмістом (спам). Використовуйте шанобливу мова. Онлайн-бесіда триватиме лише тоді, коли наші користувачі відчують себе в привітною середовищі і в безпеці. Ви погоджуєтеся не використовувати образливу мову або мову, що дискримінує за ознакою раси, релігії, національності, роду, сексуальних уподобань, віку, регіону, інвалідності і т.п. Ворожнеча будь-якого роду є підставою для негайного припинення доступу до всього Сайту або його частини.

3.4. дискутують, але не нападайте. У суспільстві, повному думок і переваг, люди завжди розходяться в думках. Сайт пропонує активні обговорення і вітає жаркі дебати, але особисті нападки є прямим порушенням даних Умов, а також підставою для негайного припинення повного або часткового доступу до всього Сайту.

3.5. Не розголошуйте в своїх повідомленнях ніякої особистої інформації про себе або про кого-небудь (наприклад, номер телефону, домашню адресу, адресу електронної пошти).

3.6. Ви визнаєте, що будь-які матеріали, поширені Вами (наприклад контент, створюваний Вами, в тому числі, але не обмежуючись: коментарі, форум, повідомлення, рецензії, текст, відео, аудіо та фотографії, а також комп’ютерний код і додатки) може бути видалений або змінений нами. Ви відмовляєтеся від будь-яких прав, які у Вас можуть бути при наявності такого матеріалу на Сайті, а зміна матеріалів може бути здійснено навіть у разі, якщо Ви не згодні. Матеріали також можуть бути включені в наші RSS-канали, API, і доступні для перевидання через інші формати.

3.7. Ви надаєте Компанії безстрокову не виключне право, що діє по всьому світу, без роялті, на розміщення / надіслані / поширені Вами матеріали, включаючи передачу Компанії або іншій третій стороні необмеженого права на використання, копіювання, передачу, публікацію, розповсюдження, створення похідних робіт , зміна і адаптацію індексу, кеша, тегів, кодування (включаючи, але не обмежуючись, права на адаптацію до потокової завантаженні, передачі, мобільному, цифровому скануванню або іншими технологіями) в будь-який формі або засобах масової інформації, які вже відомі або будуть розроблені в подальшому, в тому числі, будь-які публікації, розміщені Вами на Сайті або на сайті, який належить Компанії.

3.8. Ви несете повну відповідальність за зміст Ваших публікацій. Компанія не може контролювати кожен матеріал і не несе відповідальності за зміст таких повідомлень. Ми залишаємо за собою право видаляти, переміщати або редагувати публікації, які Компанія, на власний розсуд, вважає образливими, наклепницькими, непристойними або неприйнятними, або які порушують авторські права і товарні знаки.

3.9. Ви даєте згоду на відображення і публікацію на Сайті розробленого Вами матеріалу, і також в рекламних цілях за межами Сайту.

4. Заяви і гарантії

4.1. Ви запевняєте, гарантуєте і обіцяєте (а) що матеріали будь-якого роду, надані через Ваш аккаунт (I) ні бути порушенням у формі плагіату чи порушувати права третіх осіб, включаючи авторське право, товарні знаки, недоторканність приватного життя або інші особисті або майнові права, або (II) містити наклеп чи іншої незаконний матеріал, а також (б), Ваш вік не менше вісімнадцяти років.

4.2. Цим Ви гарантуєте, що Ви відшкодуєте збитки, захистіть і захистіть Компанію і всіх її посадових осіб, директорів, власників, агентів, постачальників інформації, афілійованих осіб, ліцензіарів та ліцензіатів не несуть жодної відповідальності і витрат, включаючи судові витрати, які можуть бути понесені у зв’язку з будь-яким позовом, викликаним порушенням цих Правил, гарантій і угод Вами або будь-яким користувачем Вашого облікового запису. Ви погоджуєтесь розумно співпрацювати в ході захисту з будь-якого такого позову. Компанія залишає за собою право за свій рахунок прийняти на себе виняткову захист та контроль будь-якого питання, яке вимагає компенсації від Вас.

4.3. Компанія не гарантує і не підтверджує точності або надійності будь-яких порад, думок, заяв чи іншої інформації, завантаженої або поширеною через акаунти будь-яких користувачів, постачальників інформації або будь-яких інших фізичних або юридичних осіб. Вы подтверждаете и осознаете, что полагаясь на такие мнения, советы, заявления, меморандумы или иную информацию, Вы действуете на свой страх и риск. Материалы Сайта распространяются в состоянии «как есть», без каких-либо гарантий, включая гарантии на право собственности или гарантии пригодности для конкретных целей. Настоящим Вы подтверждаете, что пользуетесь Сайтом на свой страх и риск.

5. Реєстрація та безпека

5.1. Як частина процесу реєстрації або створення облікового запису, Ви будете створювати облікові дані для входу, вибравши пароль і надавши адреса електронної пошти. Ви також повинні надати нам певні відомості про себе, які повинні бути точними і оновленими.

5.2. Кожна реєстрація дійсна для одного користувача. Ви не можете поділитися своїми обліковими даними реєстрації для входу, щоб жодна інша особа не мала доступ до вашого облікового запису. Ми можемо скасувати або призупинити Ваш доступ до Сайту, якщо Ви поділитеся своїми обліковими даними для входу. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності пароля, який Ви не будете передавати будь-якого представника або агенту Компанії. Ви не можете (а) вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину, (б) використовувати дані облікового запису без дозволу правовласника, або (в) використовувати облікові дані на свій розсуд, якщо вони є або вважаються образливими. Недотримання вищевказаних положень вважається порушенням Правил, яке може привести до негайного припинення існування Вашого облікового запису.

5.3. Ми вітаємо участь людей будь-якого віку на Сайті, однак, з метою захисту дітей - особи до досягнення повноліття не можуть здійснювати реєстрацію на Сайті.

5.4. Ви зобов’язані повідомити на email про будь-яких відомих або передбачуваних випадках несанкціонованого використання Вашого облікового запису, або про будь-яке відоме або яке порушення безпеки, в тому числі про втрату, крадіжку або про несанкціонований розкритті паролю.

5.5. Ви несете відповідальність за будь-яке використання або діяльність на вашого профілю на Сайті, в тому числі за використання облікового запису третіми особами з Вашого дозволу. Будь-яка шахрайська, образлива або інша протизаконна діяльність може бути підставою для припинення дії облікового запису, на наш розсуд, і ми можемо направити відомості до відповідних правоохоронних органів.

6. Зв’язок між Сайтом і користувачами

6.1. Якщо Ви заповнюєте реєстраційну форму з метою отримання певної інформації, ми, як власники і правонаступники, з дозволу певних сторонніх постачальників, надаємо Вам інформацію про матеріалах, опублікованих на Сайті.

6.2. Ви надаєте, а Компанія залишає за собою право відправляти на Вашу електронну пошту інформацію стосовно змін або доповнень послуг на Сайті.

6.3. Компанія залишає за собою право розкривати інформацію про використання та демографії за умови, що це не буде розкривати Вашу особу. Рекламодавці на сайті можуть збирати і розповсюджувати особисті дані про Вас, тільки якщо Ви підтверджуєте свою згоду відповідно до Політикою конфіденційності та захисту персональних даних Компанії.

6.4. Компанія може зв’язатися з Вами по електронній пошті щодо Вашої участі в опитуванні користувачів, і задавати питання з метою поліпшення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для поліпшення роботи Сайту і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.

7. Ліцензії і програмне забезпечення

7.1. Ви не маєте ніяких прав на власницьке програмне забезпечення та супровідну документацію, або на будь-які поліпшення або зміни до них ( «програмне забезпечення»), якщо у Вас немає доступу до Сайту. Ви не маєте права встановлювати права, поступатися або передавати будь-які ліцензії, надані Компанією, і будь-яка спроба такого субліцензування, поступки або передачі вважається недійсною і протиправною. Ви можете зробити одну копію такого програмного забезпечення для архівних цілей. Ви не можете копіювати, поширювати, змінювати, переробляти, або створювати похідні роботи програмного забезпечення.

8. Припинення доступу до Сайту

8.1. Ви можете припинити дію облікового запису в будь-який момент, звернувшись на email. Ви отримаєте автоматичне підтвердження по електронній пошті про те, що заява на видалення акаунту прийнято, і Ваш доступ буде припинено протягом 24 годин.

8.2. Компанія може, на свій розсуд, видалити або призупинити доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

9. Різне

9.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

9.2. Не дивлячись на будь-які положення, викладені вище, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, зазначених в Політиці конфіденційності .

9.3. Листування слід здійснювати на email.

9.4. Ви даєте згоду негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. Про виникнення претензій з Вашої сторони щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, що містяться на Сайті, повідомляйте на email.

9.5. Зміст можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web Інтернет-сайтами, ресурсами і рекламодавцями. Оскільки ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, в разі сумніву щодо будь-якої зовнішньої посилання звертайтеся до адміністратора такого веб-сайту.

10. Реклама і партнерські матеріали

10.1. Зміст з плашками «реклама», «новини компаній», «прес-реліз», «актуально», «погляд», «офіційно», «партнерський матеріал» публікуються на комерційній основі або партнерських засадах.

10.2. Детальніше про рекламу: https://glavred.net/contacts

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти