Якщо Росія дотисне США до визнання її юрисдикції над Кримом, це фактично означатиме, що ми віддамо три чверті звільненої від росіян акваторії Чорного моря.
Полковник запасу Олег Жданов розповів, що буде з війною в Україні після припинення військової допомоги США, а також описав позитивний і негативний сценарії.
Літаки захищатимуть повітряний простір України, але вони не будуть здійснювати удари по території Росії, наприклад, по Москві, зауважив Костянтин Криволап.
Перепалкою із Зеленським Трамп вистрілив собі в ногу, а припинення військової допомоги Україні стане пострілом в обидві ноги, вважає експерт Тарас Загородній.
До літа Росія виснажиться настільки, що втратить здатність тримати оборону і почне втрачати захоплені українські території, вважає Олександр Коваленко.
У Трампа не виходить ні закінчити війну, ні змусити Путіна призупинити її, тож він шукає виправдань перед американськими виборцями, зазначив Максим Розумний.
Європа повертається у велику гру і разом з Україною може розчавити Росію, дезертирство США цьому не завадить, вважає політичний аналітик Олександр Палій.
Келлог пройшовся Росії серпом по одному місцю: поки у Путіна марили демілітаризацією України, у Трампа заговорили про скорочення армії РФ, зазначив Загородній.
У 2025 році відбуватимуться спроби вирішення ключових питань щодо війни в України, серйозні розмови про сталий мир почнуться восени, вважає Валерій Чалий.
Росія не хоче вступати до нової гонки озброєнь, бо розуміє, що результат буде той самий, що й у випадку з Радянським Союзом, — колапс, вважає Олександр Хара.
Наразі більше чинників, які сприяють зниженню цін на нафту - до літа ми можемо побачити ціну на рівні 60 доларів за барель, вважає Володимир Омельченко.