Опитування проводилося з 20 липня по 9 серпня 2021 року, аудиторія - населення України від 16 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій.
Переліт став можливий завдяки українській промисловій компанії "Метінвест", яка оперативно включилася в процес і оплатила рейс літака в обидві сторони.
Проректор з гуманітарної політики НАУ заявила, що зараз у гуртожитку зробили ремонт. Але тим не менше колись в цих антисанітарних умовах жили студенти.
За кілька годин до самогубства Українка запитувала, де в Мукачеві можна знайти відкритий дах. Вона залишила передсмертну записку і сумний допис у соцмережі.
Раніше для лікування COVID-пацієнтів була потреба в подачі кисневої суміші зі швидкістю 10 л/хв. З Дельтою ця швидкість збільшується від 40 до 60 л/хв.