Прем'єр Британії Борис Джонсон закликав президента Франції Емманюеля Макрона не намагатися "залагоджувати конфлікт" - тобто війну між Україною і Росією.
Країна-агресор знаходиться всього в декількох годинах від дефолту. Санкції Заходу через напад на Україну заблокували виплати власникам російського боргу.
Вранці 26 червня у Києві та інших містах було чутно вибухи. Пізніше оприлюднили аудіоперехоплення розмови диспетчера і пілота РФ після атаки на Україну.
З моменту початку повномасштабного вторгнення президент не залишав меж України. Британський прем'єр Борис Джонсон двічі приїжджав до Києва після 24 лютого.
Внаслідок обстрілів столиці 26 червня сталося займання на площі в 300 "квадратів" у 9-поверховому житловому будинку з частковою руйнацією трьох поверхів.
Відомий військовий експерт Петро Черник розповів про сценарій розвитку військових подій, при якому Путіна і кремлівську верхівку влаштує поразка від НАТО.
Як каже Владислав Назаров, речник ОК "Південь" української армії, окупанти дуже налякані втратами керівного та рядового складу. Чому і роблять дурниці.