Дії Путіна в Білорусі показують, що амбіції глави держави-агресора вийшли за межі планів щодо окупації України, вважають аналітики Інституту вивчення війни.
Кремль призначив на посаду командувачів військовими округами агресора Росії осіб, які вважаються нейтральними в боротьбі Шойгу і Пригожина, вважають аналітики.
Окупанти хочуть дошкулити Україні усіма типами озброєння у "сакральні дати", адже 23 лютого в Росії день захисника вітчизни, а 24 лютого – річниця вторгнення.
За словами французького президента, повна поразка Росії у розв'язаній нею війні проти України - єдина запорука довгострокового і міцного миру в Європі.
Ця зброя здатна вражати цілі на відстані 4 км. Такі ракети здатні самонаводитися на ціль, тому військові після запуску можуть одразу залишати вогневу позицію.
"Рамштайн-9" пройшов для України успішно. Передача важкої техніки від Заходу ще обговорюється, але партнери розуміють, що потрібно нищити військові об’єкти РФ.
Путін навмисно піарить Пригожина і показує його західним країнам як альтернативу на президентське крісло в РФ. Таким чином глава Кремля хоче залякати Захід.
Диктатор РФ хоче продовжувати бойові дії. Але основне питання – чи витримають росіяни наслідки війни проти України, які їх торкаються усе більше, каже Нуланд.
Алейну Олмез врятували недалеко від епіцентру одного з землетрусів - в провінції Кахраманмараш. Дівчині вдалося протриматися, хоча вона отримала поранення.
Останнім великим містом, захопленим ворогом РФ, був Лисичанськ - після цього їх вибили з Херсона і більшої частини Харківської області, нагадав Євген Дикий.
Секретар РНБО нагадав, що перший страйк в історії СРСР відбувся 2 березня 1989 року, і серед 176 шахтарів, які були його учасниками, 94 були українцями.