Сьогоднішня атака - п'ята з початку травня. Окупанти здійснили її з чотирьох бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС із району Каспійського моря.
Експерт розповів, що до початку війни якісь гінці з Кремля їздили в Південну Америку і нібито наглядали там підходяще місце, щоб в разі чого сховатися.
Вибухова хвиля була настільки сильною, що у сусідній квартирі чоловіка винесло з коридора в кімнату. Він тепер називає 8 травня другим днем народження.
Як кажуть місцеві невизнані чиновники, зараз в так званій зоні безпеки в Придністров'ї знаходяться не більше 450 російських "миротворців" замість 3100.
Диктатора РФ можуть усунути з посади. Чиновники в Кремлі, які накупили яхт і палаців, не захочуть від них відмовлятися заради божевільних амбіцій Путіна.
Ця подія точно не є замахом на Путіна, як це намагалася подавати російська пропаганда, зазначає представник Головного управління розвідки Міноборони України.