Шевченко зробив заяву перед матчем з Англією на Євро-2020
"Мені дуже шкода": Артем Бесєдін зробив першу заяву після страшної травми
2 липня 2021, 17:11
Футболісти збірної заговорили українською після "мовного скандалу"
Раніше мовний омбудсмен Тарас Кремінь підтвердив, що українські спортсмени та тренери під час публічних виступів повинні говорити державною мовою.
2 липня 2021, 17:09ФотоВідео
"Матчі в Донецьку і відпочинок в Криму": Англія підтримала Україну перед матчем Євро-2020
Посольство Великобританії підтримало територіальну цілісність нашої країни.
2 липня 2021, 16:07Відео
Євро-2020, 1/4 фіналу: розклад, дати та час початку матчів
Вже сьогодні збірна Італія битиметься з Бельгією, а сенсаційна Швейцарія спробує зупинити "Червону Фурію".
2 липня 2021, 13:32Відео
"У них в командах всі російськомовні": батько Довбика про претензії після матчу Євро-2020
Довбик-старший розповів, що зараз навколо його сина багато позитивної уваги. Однак, за словами чоловіка, часто доводиться вислуховувати критику.
2 липня 2021, 10:55Відео
Зінченко після гри зі Швецією довів вагітну дружину до сліз
Влада і Олександр зараз очікують первістка.
1 липня 2021, 23:21Відео
Євро-2020: Малиновський назвав перевагу збірної України над Англією
Півзахисник нашої команди погодився, що збірній України буде легше через те, що вона є аутсайдером протистояння:
1 липня 2021, 20:39
"Питання гідності": скандал у збірній Україні набирає обертів
Мовний омбудсмен Тарас Кремінь відреагував на російську мову футболістів збірної України.
1 липня 2021, 17:56Відео
"Англія, Україна розіб'є тебе": Усик підтримав команду Шевченка напередодні важливого матчу
Непереможений український боксер-професіонал намагається залякати супротивників, як він це робить у боксі.
1 липня 2021, 17:26Відео
Україна – Англія: травмований Артем Бєсєдін може повернутися до збірної
В УАФ розповіли, що планують організувати Артему поїздку до Риму на матч чвертьфіналу Україна – Англія.
1 липня 2021, 14:53Відео
Відомий англійський тренер назвав рецепт успіху збірної України в матчі проти Англії
Екснаставник "Тоттенгема" і "Вест Хема" Гаррі Реднапп оцінив майбутнє протистояння України – Англії у чвертьфіналі Євро-2020.
1 липня 2021, 14:09
"Гордий бути частиною команди": герой збірної України Довбик привітав усіх із перемогою
24-річний форвард підбив підсумки історичного виходу нашої збірної до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2020.
1 липня 2021, 13:12Відео
Збірна України прибула до Риму на один з найважливіших матчів у своїй історії
Синьо-жовті зустрінуться з командою Саутгейта вже післязавтра, 3 липня.
1 липня 2021, 12:17ФотоВідео
"Шахрайство чи надто красива історія": мовний скандал Ніцой та Довбика отримав продовження
Нібито футболіст розповів про рішення тренерів, пов'язане з мовою, зазначила Ніцой.
1 липня 2021, 10:30
На Львівському напівмарафоні зупинилося серце у ще одного бігуна
З'ясувалося, що у 53-річного чоловіка під час забігу трапилася зупинка серця, проте медики змогли врятувати його життя.
30 червня 2021, 20:36
Швеція – Україна: з'явилося відео бійки вболівальників синьо-жовтих з російським фанатом
Спочатку його нібито зустріли радісно, але історія отримала продовження.
30 червня 2021, 16:24Відео
Черкаський чемпіон Данії: що відомо про героя гри Україна – Швеція Артема Довбика
У національну збірну його почали викликати ще з 2017-го, але до 2021 року на полі він так і не з'являвся.
30 червня 2021, 14:36Відео
Історичний матч Швеція – Україна: наставник шведів сказав, на що поскаржився Шевченку
Головний тренер шведської команди вважає, що українці "захопилися симуляцією".
30 червня 2021, 13:29Відео
Бесєдін більше не зіграє на Євро-2020 – українська збірна присвятила йому перемогу
У штабі збірної сподіваються, що форварду вдалося уникнути важкої травми.
30 червня 2021, 13:20Відео
Увійшов в історію: нападник збірної України побив рекорд легендарного Платіні
Артем Довбик вписав своє прізвище в історію не тільки України, а й усієї Європи.
30 червня 2021, 12:28Відео
Україна "розбила серця шведів": що пишуть скандинавські ЗМІ про трилер в Глазго
Швеція "згоріла в плей-офф", підкреслюють журналісти.
30 червня 2021, 11:36Відео
Стала відома доля хлопця з триколором, який прийшов на трибуни українських фанів на Євро-2020
На матч Україна - Швеція прийшов чоловік з триколором і в шапці з радянською символікою. Пізніше він потрапив на камери без прапора і в порваній футболці.
30 червня 2021, 11:09Відео
Стало відомо, що сказав Шевченко перед переможним голом Довбика у ворота шведів
Українцям вдалося забити переможний гол на останніх хвилинах овертайму. Захисник збірної Микола Матвієнко розкрив, як головний тренер мотивував футболістів.
30 червня 2021, 09:27Відео
"Московит": герою матчу Швеція – Україна Довбику дісталося від відомої письменниці через російську
Літератор попросила порадити футболісту говорити українською.
30 червня 2021, 09:15Відео
"Виходили, як на війну": Зінченко поділився емоціями після перемоги над шведами на Євро-2020
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко подякував уболівальникам за підтримку і розповів, чому йому було складно налаштуватися на гру.
30 червня 2021, 08:18Фото
"Слава Україні, героям слава!": посол Швеції відреагував на програш його країни на Євро-2020
Ще перед матчем Україна - Швеція Тобіас Тіберг пророкував перемогу "жовто-синіх". Команда Андрія Шевченка обіграла шведів з рахунком 2:1.
30 червня 2021, 07:32
"Тремтіть, британці!": Мережу підірвала перемога збірної України в 1/8 фіналу Євро-2020
Вперше в історії українці зіграють в 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Наша збірна на останніх хвилинах додаткового часу вирвала перемогу над Швецією.
30 червня 2021, 07:02ФотоВідео
Сльози, танці в роздягальні і голий фанат на полі: як футболісти відсвяткували перемогу над Швецією
Український фанат прорвався на поле, щоб привітати збірну з виходом в 1/4 фіналу Євро.
30 червня 2021, 02:21Фото
Шевченко зі сльозами на очах прокоментував перемогу України над Швецією
Ця команда заслужила своєю грою любов всієї України, сказав Шевченко.
30 червня 2021, 01:44Відео
Збірна України вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020
Збірна України з футболу провела емоційний матч в 1/8 фіналу Євро-2020.
30 червня 2021, 00:34ФотоВідео
"На полі буде 40 млн українців": Зеленський зателефонував гравцям збірної напередодні матчу Євро-2020
Глава держави вирішив підтримати підопічних Андрія Шевченка напередодні вирішальної гри за право виходу до чвертьфіналу.
29 червня 2021, 10:33Відео
Євро-2020: тренер шведів висловився щодо завтрашнього матчу проти збірної України
Матч Швеція-Україна відбудеться в Глазго у вівторок, 29 червня. Онлайн-трансляція розпочнеться о 22:00.
28 червня 2021, 22:26
Зеленський запустив флешмоб на підтримку збірної України з футболу
Президент України Володимир Зеленський запустив флешмоб напередодні матчу національної збірної з командою Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020.
28 червня 2021, 19:27Відео
Ломаченко гарно повернувся на ринг після поразки від Лопеса
Ломаченко домінував на рингу протягом майже всього бою, і до дев'ятого раунду заганяв суперника.
27 червня 2021, 07:27Відео
Капітан збірної України Ярмоленко терміново звернувся до вболівальників
Ярмоленко закликав з оптимізмом сприймати те, що Україна вийшла в плей-офф Євро-2020.
26 червня 2021, 18:44Відео
"Зіграємо у звільненому Криму": в Україні їдко відповіли на пропозицію РФ про матч збірних
У Держдумі РФ хочуть організувати товариський матч збірних України та Росії.
25 червня 2021, 17:38Відео
Лідер України на Євро-2020 потрапив до команди найкращих гравців групового етапу
31-річний вінгер "Вест Хема" Андрій Ярмоленко проводить добротний турнір.
25 червня 2021, 14:57Відео
"Возили полем як л*йно": син Жириновського з Держдуми вибухнув образою на адресу України
Збірну Росії з Україною порівнюють тільки "ідіоти", сказав Ігор Лебедєв.
24 червня 2021, 21:11
Легенда російського футболу зганьбився в ефірі через прохід збірної України на Євро-2020
Володимир Бистров в пориві великоімперського хвастощів заздалегідь відправив збірну України з турніру ЧЄ-2020, але поквапився і з розмаху сів у калюжу.
24 червня 2021, 12:57Відео
"На голову вище збірної Росії": Михайло Боярський бачить українську команду в півфіналі Євро-2020
Російський актор похвалив українську команду.
24 червня 2021, 12:54Відео
"Спасибі шведу за перемогу": у Мережі жартують над тим, як Швеція протягла Україну до плей-офф Євро
Завдяки голу на 90+3 хвилині матчу шведа Віктора Клаессона Україна опинилася в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.
24 червня 2021, 00:08Фото
Стали відомі склади пар 1/8 фіналу Євро-2020: з ким і коли зіграють підопічні Шевченка
Підопічні Андрія Шевченка з великою ймовірністю зіграють в 1/8 фіналу зі збірною Швеції у вівторок, 29 червня.
23 червня 2021, 23:59Відео