Наприкінці травня-початку червня ситуація на фронті стабілізується, Росія може воювати ще 1,5-2 роки, вважає військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.
Про нову лінію фронту на півночі Харківщини говорити поки зарано, але не можна виключати спроб штурмів позицій ЗСУ з боку окупантів, сказав Олег Синєгубов.
Для зовнішнього світу новий термін диктатора буде черговим свідченням, що режим в РФ є абсолютно неадекватним і немає способу сприймати його як нормальний.
Україні потрібна сильна позиція на полі бою, щоб ініціативи, спрямовані на встановлення миру, отримали шанси на підтримку як Заходу, так і Глобального Півдня.
Основне завдання росіян – розтягування наших резервів. Скоріше за все, саме Авдіївський напрямок вони матимуть за напрямок головного удару, вважає експерт.
Що змінюється з 1 травня і впродовж місяця - перерахунок пенсій частини українців, набуває чинності закон про мобілізацію і чи будуть скакати ціни на продукти.
Росії хотілося б нових перемог і взяти ще якесь місто після Бахмута. Адже брати одне місто на рік – не дуже по-російськи і не личить "другій армії світу"
США та західні партнери обмежені у діях намірами зберігати стабільність на Близькому Сході, бо це регіон, який фактично контролює весь нафтовий ринок світу.
Західний світ сьогодні не наважується прийняти Україну до НАТО, але вже за декілька років може відчути наслідки такої політики на фронтах війни в Європі.
Росія будує залізницю з Ростова до окупованого Кримського півострову, оскільки розуміє, що Кримський міст може бути зруйнований, зазначив Сергій Кузан.
Евакуація з півночі Харківщини може вказувати на те, що Росія спробує атакувати Харків, проте наразі її ударного угруповання там немає, вважає Михайло Притула.
Новий наступ військ РФ може передбачати одночасний удар на півдні, сході і півночі, але закінчиться так само, як і в 2022-у, вважає Олександр Мусієнко.
На талібах сходиться дуже багато інтересів росіян, тому РФ хоче легалізувати відносини з ними. А ще за їх допомогою хоче позбавити впливу колективний Захід.
Україна не зазнає великих територіальних втрат, Росія виснажена і за 1-2 роки отримає серйозні проблеми із економікою, вважає генерал-майор запасу Віктор Ягун.
Чи більшать виплати на дітей та чи знайдуться у держави кошти на виплату майже десятикратно більшої суми? Чи збільшиться завдяки цьому народжуваність в Україні? Коли теперішні 860 грн нарешті підуть в історію?