Треба провести справжній, повноцінний і справедливий трибунал, а агресія, на яку Росія пішла в Україні, щоб більше не повторилася, сказав Володимир Зеленський.
Агресору Росії потрібен був привід, щоб атакувати адміністративні будівлі в столиці України, вважає полковник запасу ЗСУ, військовий експерт Роман Світан.
Позиція КНР в ООН абсолютно не пов'язана з телефонною розмовою голови республіки Сі Цзіньпіна з президентом України Володимиром Зеленським, сказали у Пекіні.
Україна сама вирішить, в якій точці завершиться контрнаступ ЗСУ, а Сполучені Штати повністю підтримують Київ, сказав державний секретар Ентоні Блінкен.
Якщо на станції виникне аварійна ситуація з потенційно можливим виходом радіоактивних речовин у навколишнє середовище, то наслідки відчує не лише Україна.
Вже 9 травня росіяни зрозуміють, що вони на війні, і події відбуваються не так, їм їх підносить влада країни-агресора Росії, вважає політолог Марат Гельман.
Російські окупаційні війська Криму бояться дронів, партизанів, ракет і будь-яких ефективних дій проти ворога, розповів представник ГУР Вадим Скібіцький.
Роман Жук загинув у Запорізькій області на війні Росії проти України, боєць їхав рятувати поранених, але поруч з його машиною вибухнув снаряд окупантів.
У квітні 2022 року Дмитро Хилюк написав листа своїм батькам. Він дійшов до адресатів у вересні. Відтоді немає жодної інформації про долю українського журналіста.