Війна не почалася одразу після проголошення незалежності України в 1991 році лише через слабкість Росії, вважає колишній глава Інституту національної пам'яті.
Звільнення Україною своїх територій від окупації РФ призведе тільки до тимчасового перепочинку, сценарій ми вже проходили, зазначив Володимир В'ятрович.
Понад третина опитаних громадян РФ сказали, що війна проти України не вплинула на їхнє життя. 80% з цієї третини і далі підтримують усі рішення Путіна.
Вихід на кордони 1991 року не означає завершення війни, вона закінчиться лише тоді, коли Росія перестане існувати в її нинішньому вигляді, вважає історик.
За інформацією видання The Daily Telegraph, Париж явно вважає за краще, щоб ЄС витрачав гроші на власну промисловість, а не на надання підтримки Україні.