Кінорежисерка Сахра Карімі залишила країну після захоплення талібами Кабула і зараз знаходиться в Києві. Вона не вірить, що зможе повернутися на батьківщину.
Батьки готові відправити дітей в невідомість, аби вони не залишалися жити в Афганістані, підконтрольному талібам. У Мережу потрапили кадри біля стін аеропорту.
Президент налаштований на завершення місії до кінця літа. Якщо в Афганістані залишаться американські громадяни, то військові затримаються, щоби вивести всіх.
Останки знайшли у відсіку шасі літака C17, який оточили сотні людей на злітній смузі в Кабульському аеропорту. За даним фактом проводиться розслідування.
У США похвалилися, що вантажний літак C-17 Globemaster III евакуював 640 жителів Афганістану. Ще вчора люди чіплялися за шасі та гинули, падаючи з висоти.