Володимир Зеленський в ході візиту до США може повернути війну в Україні знову на перші сторінки всіх ЗМІ і переконати республіканців допомагати Україні.
Агресивні дії Володимира Путіна несуть загрозу країнам НАТО – якщо світ його не зупинить, війскам США доведеться воювати з Росією, вважає Микола Маломуж.
ЗСУ продовжують наступальні операції на Запорізькому напрямку. За словами Світана, Сили оборони України під час контратак звільняють сотні метрів території.
За словами екскомандира роти в батальйоні "Айдар" війна у Україні могла закінчитись ще в 2022 році за умови надання західними союзниками відповідної зброї.
Уряд України планує посилити кримінальну відповідальність за неявку до територіального центру комплектування та соціальної підтримки військовозобов'язаних.