Запропонований Китаєм план мирного врегулювання війни в Україні не вважають цілковито справедливим. Однак в Сербії його назвали "ініціативою здорового глузду".
56-річного Гордона правоохоронці країни-агресора РФ звинувачували в "закликах до тероризму, у поширенні фейків армії та розпалюванні ненависті й ворожнечі".
У Путіна в рамках інформаційної операції проти України поділилися своїми фантазіями про нібито українську армію біля кордонів Білорусі та "дії у відповідь".
Без світла залишилося близько 90% Бєлгородської області - причиною назвали "зовнішній вплив на енергооб'єкт", зазначили у Міністерстві енергетики України.
Стрімке політичне життя світу сьогодні, як ніколи, впливає на Україну та її підтримку у закінченні війни. Тому в НАТО шукають шляхи безперебійної допомоги.
У Франції пройшов перший тур дострокових парламентських виборів, де з відривом перемогу здобули ультраправі. Ці результати вивели тисячі французів на протести.
Кремль не відмовляється від своїх намірів воювати і поза межами України, однак наразі боїться відкритого протистояння з НАТО. Тому вдається до іншої тактики.
У команді демократів могли б зробити ставку на Камалу Гарріс, але вона навряд чи зможе залучити голоси поміркованих і тих, хто не визначився з вибором.
Дональд Трамп зазначив, що КНДР, Китай та Росія "будуть робити прекрасні речі" і перестануть бути ворогами США, якщо країну очолить "розумний президент".
Дебати Байдена і Трампа можуть свідчити про хворобу політичної системи Заходу і створює кризу лідерства перед загрозою хаотизації світу, вважає експерт.