Уламки одного з дронів влучили в квартиру багатоповерхівки, спалахнула пожежа. Вибухова хвиля також пошкодила кілька багатоквартирних будинків навколо.
Директор Білорусі Лукашенко в грудні минулого року збирався відправити свої війська в Україну, проте не зміг змусити армію наступати, сказав Валерій Сахащик.
Сили оборони України в рамках контрнаступальних операцій на півдні і сході досягають просування, пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни.
На Росію чекає доля СРСР. РФ розпадатиметься, коли утворення типу Білгородської народної республіки з'являться по всій країні і почнуть відділятися від центру.
Окупація України почалася в 2014 році з Криму, повернення півострова Києву – справа честі справжніх російських людей, сказав боєць Легіону Свобода Росії Цезар.
Агресору Росії потрібно 5-7 тисяч військ для врегулювання ситуації в Білгородській області, проте взяти їх нізвідки, зазначив військовий експерт Роман Світан.
Окупанти країни-агресора Росії будують оборонні рубежі не тільки на підступах, але і у самому захопленому Кримському півострові, розповіла Ганна Маляр.
Росія віддала розпорядження фейковій "владі" на півночі захопленого Кримського півострову щодо підготовки евакуації, розповіли у Центрі національного спротиву.
Війська РФ атакують на Бахмутському, Мар'їнському, Авдіївському та Лиманському напрямках – там йдуть важкі бої, сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Зоною безпеки для України стануть 5 російських регіонів. Крім нинішніх подій у Бєлгородській області, скоро почнуться рейди до Брянської і Курської областей.
Захід хоче або повалити режим Путіна, або демілітаризувати Росію і добитися сплати компенсацій Україні. Якщо Путіну спустити з рук шантаж, агресія продовжиться.
Ополченці Росії можуть провести референдум у Білгородській області, оголосити республіку БНР і вивести її зі складу РФ, вважає військовий експерт Роман Світан.
Зараз в середньому по правобережжю вода тримається на відмітці 5,38 м, а по Херсону − 5,35 м. Затоплено 3 624 домівки у 32 населених пунктах Херсонщини.
Президент України провів на Херсонщині нараду щодо Каховської ГЕС. Зараз вирішується низка важливих питань, як допомогти людям і ліквідувати наслідки трагедії.
Ситуація після підриву Каховської ГЕС дуже складна. Зараз влада намагається врятувати життя людей, а після цього почнеться найважче - ліквідація наслідків.
Російські окупанти не були готові до наслідків підриву дамби. У підрозділах 7-ї ДШВ і 22 армійському корпусі ЗС РФ є травмовані, загиблі та зниклі безвісті.
Вода прибуває, але оскільки в Новій Каховці рівень води вже почав спадати, очікується, що він знизиться і в Олешках. Це станеться приблизно через добу або дві.