Президент Казахстану назвав протестувальників "злочинцями", "вбивцями" та "бандитами", а пропозицію провести з ними переговори Токаєв вважає "дурістю".
У січні в Україні очікується велика кількість опадів у вигляді дощу або снігу, а деякі регіони зіткнуться зі справжнім зимовим холодом, сказав синоптик.
Глава комітету Держдуми по СНД Леонід Калашников заявив, що сили ОДКБ в Казахстані не наводитимуть порядок – їхня роль полягає в охороні військової інфраструктури.
В Алма-Аті протестувальники штурмують мерію і палять автівки. Правоохоронці розганяють їх газом і світло-шумовими гранатами. Акції проходять і в інших містах.
Незважаючи на позитивні тенденції в економіці, про які говорить уряд і фіксує статистика, тарифи і ціни продовжують зростати. Тож у 2022 році це створить приводи для невдоволення у людей.
Вперше за 13 років сон Марічки та Мишка був таким коротким, а значить зима в Україні буде недовгою. Втім, якщо вдарять морози, гризуни можуть знову заснути.