Ватажок "вагнерівців" Пригожин раніше намагався підвищити авторитет російського диктатора за допомогою риторичних трюків, але тепер мішенню став сам Путін.
Лондон збирається відправити Україні ракети дальністю 300 км. Це та сама дальність, що і у ракетної системи ATACMS, яку Вашингтон відмовився передати Києву.
Росіяни чекали від Путіна заяву про цілі "СВО", куди вона рухається та що для РФ буде перемогою. Але він зайняв традиційну позицію людини, у якої безліч часу.
Окупанти Росії ведуть посилені обстріли прибережної частини Херсонської області, оскільки налякані очікуваним контрнаступом ЗСУ, сказала Наталія Гуменюк.
Сьогоднішня атака - п'ята з початку травня. Окупанти здійснили її з чотирьох бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС із району Каспійського моря.
Вибухова хвиля була настільки сильною, що у сусідній квартирі чоловіка винесло з коридора в кімнату. Він тепер називає 8 травня другим днем народження.
Диктатора РФ можуть усунути з посади. Чиновники в Кремлі, які накупили яхт і палаців, не захочуть від них відмовлятися заради божевільних амбіцій Путіна.