Окупаційні війська Росії атакують Авдіївку і намагаються організувати оточення міста, розповів представник сил оборони України Олексій Дмитрашковський.
Сенаторка Румунії Діана Шошоаке, яка пов'язана з країною-агресором РФ, подала "законопроект", де вона "просить", мовляв, анексії частини територій України.
КРН намагається просувати "неліберальне" бачення світового порядку, але навряд чи саме до цього прагне РФ. Путін хоче світового безладу, заявив Блінкен.
Президент Володимир Зеленський прибув на Херсонщину, де внаслідок військової агресії РФ пошкоджено безліч будинків та об'єктів соціальної інфраструктури.
Вчинок льотчика, якого нагородив "за хоробрість" глава Міноборони окупантів РФ Шойгу, підпадає під інше визначення, вважає представник Білого дому Джон Кірбі.
Директор агресора Росії Путін веде війну на виснаження і відправляє на поле бою тисячі військ для досягнення мінімальних цілей, сказав Єнс Столтенберг.
Атаки на Запоріжжя та Київську область 22 березня свідчать про те, що президент країни-агресора Путін не змінив своєї тактики після "високої" риторики про мир.