
Президент США Джо Байден заявив, що потрібно продовжувати надавати Україні все необхідне, щоби захиститися від агресії РФ.
30 травня, 10:36СвітВідео 
Лондон збирається відправити Україні ракети дальністю 300 км. Це та сама дальність, що і у ракетної системи ATACMS, яку Вашингтон відмовився передати Києву.

США розглядають варіанти поставок Україні зброї великої дальності замість ATACMS, що дозволить ЗСУ збільшити радіус дії на полі бою.

Далекобійні ракети ATACMS допоможуть Україні деокупувати Крим фактично без бою.

У США нібито побоюються, що бої за Бахмут виснажать ресурси Збройних сил України, які слід накопичувати перед масштабним контрнаступом.

Військовий експерт повідав, що росіяни зробили з Криму суцільний військовий об'єкт. І без допомоги Заходу логістику окупантів порушити буде складно.

Публічні заяви про передачу Україні авіації НАТО можуть означати початок підготовки пілотів, а не передачу літаків, вважає військовий експерт.

За допомогою далекобійних боєприпасів GLSDB Крим буде під постійним вогневим контролем ЗСУ, це перший етап деокупації, вважає військовий експерт.

Агресор Росія пересунула свої склади, щоб до них не діставали ракети HIMARS, які зараз є у ЗСУ, треба шукати вихід із ситуації, сказав Ден Райс.

Експерт підкреслив, що українські захисники зможуть знищувати логістичні ланцюжки ворога, коли отримають далекобійні ракети.

Не можна дозволити росіянам впливати на рішення Заходу та брязкати зброєю, вважає Марк Еспер.

За словами президента, Україні потрібні далекобійні ракети. Це необхідно для захисту таких міст, як Костянтинівка або, наприклад, Харків.

Окупанти здійснюють запуски дронів по території України з Криму. Тому українська армія повинна мати можливість завдавати удару у відповідь.

Українські офіційні особи попросили Великобританію взяти на себе більш провідну роль.

Габріелюс Ландсбергіс заявив, що російський диктатор робить ставку на додаткові затримки з постачання зброї Україні. Його надії не повинні збутися.

Керівництво країни-окупанта Росії продовжить військову мобілізацію і закриє кордони, вважає радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

У США бояться надавати Україні ракети з великою дальністю дії, адже думають, що країна-агресорка РФ може застосувати у відповідь більш смертоносну зброю.

Військовий експерт не виключає, що Україна могла отримати від західних партнерів нові високоточні боєприпаси.

Вершбоу закликав США переглянути свої рішення і надати Україні такі ракети.

Жданов не став прогнозувати, коли передача довгоочікуваних ракет все ж таки відбудеться. Він зауважив, що на це питання дуже важко відповісти.

При цьому він зазначив, щ ракети дальністю 965 км Україні не надавали, щоб вона не вдарила по території РФ.
10 листопада 2022, 14:54УкраїнаВідео Нет новостей в блоке news_popular_by_tag_or_rubric
краще по темі ATACMS