Сервіс Google Classroom (або Google Клас) був запущений ще у 2014 році. Але на тлі епідемії коронавірусу його популярність зросла в кілька разів. Адже сервіс виявився вкрай зручним для організації дистанційного навчання. Розповідаємо, як з ним працювати та в чому його особливості.
Для початку вам потрібно зареєструватися в сервісі. Робиться це без особливих зусиль, вам всього лише потрібна пошта Gmail. Зазвичай в університетів є свої домени пошти, так що вам навіть не доведеться вибирати, учень ви або викладач, а вся інформація заповниться автоматично.
Якщо ж Ви користуєтеся своєю особистою поштою, то отримаєте можливість як створювати курси як вчитель, так і брати участь в них.
Потім вам потрібно або створити курс, або приєднатися до чинного. Іноді вам буде потрібно особливий код курсу, який видасть вам викладач. Саме в курсах ви й будете працювати.
У курсах викладачі можуть розміщувати завдання, а учні можуть ставити питання в коментарях або писати їх безпосередньо в особисті повідомлення. Окремо завжди буде висіти термін виконання завдання. Ви можете прикріпити файл з необхідним завданням або залишити посилання на Google Документи.
читайте такожТворці GTA і Red Dead Redemption приєдналися до боротьби з коронавірусомВсі ваші курси й завдання будуть завжди висіти в бічній панелі головного меню Google клас. Сервіс підтримує інтеграцію з іншими додатками Гугл. Так на пошту вам будуть приходити повідомлення про нові завдання або пропущені терміни. А прямо в Google Календар підтягнуться дати, до яких потрібно здати роботи.
Якщо ж викладач захоче влаштувати відеолекцію, то це здійснюється через сервіс Google Hangouts Meet. Ми розповідали про нього в нашій добірці кращих програм і додатків для відеозв'язку.
Однак найпопулярнішим сервісом для організації відеоконференцій залишається Zoom. Ми описали принцип роботи Zoom і його можливості в окремій замітці.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред