Нові надбавки до пенсії: 4 мільйони українців отримають додаткові виплати до 500 грн

14 травня 2023, 12:26
За даними міністерства соціальної політики України, кількість одержувачів пенсій по Україні на 1 січня 2023 року становить 10 687 921 осіб.
пенсії, пенсії в Україні
Пенсії в Україні / Колаж Главред, фото УНІАН

Українські пенсіонери у 2023 році можна очікувати нових надбавок до виплат. Так, пенсіонери, яким виповнилося 80 років і більше, продовжать отримувати доплату до пенсії.

На сьогодні діють програми підтримки пенсіонерів з мінімальною пенсією. В останні роки держава кілька разів підвищувало суму пенсійних виплат, а також запровадило доплату до пенсій за віком:

  • пенсіонери, яким виповнилося 80 років і більше, продовжать отримувати доплату до пенсії в розмірі до 570 гривень;
  • пенсіонери віком 75-80 років - у розмірі до 456 гривень;
  • а пенсіонери віком 70-75 років - у розмірі до 300 гривень.

"Завдяки цим заходам орієнтовно 4 мільйони пенсіонерів отримують пенсію в розмірі від 3 до 4 тисяч гривень", - зазначили в Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, пише видання На пенсії.

За даними Міністерства соціальної політики України, кількість одержувачів пенсій по Україні на 1 січня 2023 року становить 10 687 921 осіб.

Дивіться відео про те, як проводитимуть індексацію пенсій в Україні:

Пенсії в Україні

Нагадаємо, що українцям перерахують і збільшать пенсії. Вже збільшили розміри мінімальних пенсій по інвалідності військовослужбовцям та постраждалим іншим категоріям населення.

В Україні незабаром з'явиться новий вид пенсії - меценатська. При переведенні на благодійну адресну пенсію 7 тисяч грн отримає той пенсіонер, для якого відправили 10 тисяч грн.

В Україні пенсіонери, які збираються виїхати за кордон, можуть написати заяву і отримати відразу шість виплат авансом. В Україні пенсія виплачується тільки в тому випадку, якщо пенсіонер знаходиться в межах нашої держави.

Частині українців доведеться чекати збільшених пенсій до червня. Працюючі пенсіонери в Україні отримають підвищені виплати тільки з 1 червня.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти