Якщо в Україні буде реалізована нова податкова реформа, оподаткування українського бізнесу може стати найвищим у світі. Дії політиків і чиновників можуть призвести до того, що українська та європейська економіки втратять шанси на інтеграцію. Захід не бачить боротьби з корупцією в країні і спостерігає, як українська держава рухається в протилежному напрямку.
Про це йдеться в статті європейські цінності - це не тільки прапори ЄС, опублікованій на сайті The Brussels Times. У матеріалі зазначено, що підвищення оподаткування українських підприємств є нелогічним для країни, яка веде війну з Росією і потребує кредитування з боку Заходу.
"Якщо податкова реформа, представлена у Верховній Раді нещодавно, буде прийнята, сукупне оподаткування підприємств може стати найвищим у світі. Це нелогічно в країні, яка захищає свою територію від Росії, бореться і просить від Німеччини і США політичну, фінансову та економічну підтримку, а також озброєння. Оскільки таке непродумане оподаткування тільки спустошить казну, що зіграє на руку Росії. Чи розуміють це в Україні ті, хто звертається за допомогою до Заходу? – наголошується в статті.
На думку автора, економіка держави, яка вже постраждала через бойові дії на сході України і тиск на інших ділянках кордону, стане ще слабкішою. Такі зусилля української влади призведуть до того, що економіка України фактично втратить шанси на інтеграцію з європейською економікою.
"У зв'язку з цим очевидно, що Європейський Союз ретельно оцінює досягнення та рішення своїх потенційних членів у зміцненні власної економіки, зниженні безробіття, підвищенні прозорості та стабільності оподаткування, захисті місцевих та іноземних інвесторів", - наголошується в матеріалі.
Також автор підкреслює, що Євросоюз спостерігає за тим, як держава бореться з корупцією, і хотів би бачити реальну боротьбу з декриміналізацією суспільства і його представників у владі в Україні. Однак, західний світ наразі спостерігає лише зворотну тенденцію.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України 12 травня схвалив проекти законів, які передбачають низку поправок до Податкового кодексу з метою збалансування бюджету. Зміни передбачають сплату за використання водних і лісових ресурсів, екологічний податок, рентні платежі, а також акциз на алкоголь.
На думку експертів, посилення податкового навантаження на український бізнес не відповідає планам влади, яка раніше заявляла про намір забезпечити в Україні економічне зростання.
Раніше повідомлялося, що зміни до Податкового кодексу і нове податкове навантаження на українські підприємства можуть призвести до кризи, в результаті якої бізнес втратить конкурентоспроможність.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред