В українській мові є багато дуже цікавих слів, про які мало хто знає. Інколи вони заганяють в ступор, бо означають зовсім не те, про що ви думаєте. Однак такі слова, вислови чи фразеологізми є неймовірно важливими, адже вони роблять українську мову неповторною, цікавою та максимально наповненою.
Якщо вам подобаються такі матеріали, то пропонуємо вам прочитати такий: Що в українській мові означає слово "горілиць": Авраменко здивував відповіддю.
Ви напевно колись чули слово "криси". Але це не те, про що ви подумали одразу - це не щури. Слово "криси" в українській мові не є русизмом і має своє значення. Воно пов'язане з модою, стилем, одягом, а точніше - з одним аксесуаром.
Слово "криси" означає одну з частин капелюха. Про це розповіла стиліст Яна Платонова на своїй сторінці в Instagram.
Виявляється, що "криси" - це те саме, що у краї капелюха. Їх ще називають брилями, бортами низу чи полями. Найчастіше в українській мові використовуються слова брилі та поля, а ось про згадане вище слово мало хто знає.
Насправді вживати словосполучення "поля капелюха" не слід, бо це русизм.
Раніше відомий український мовознавець Олександр Авраменко розповів, чим "паливо" відрізняється від "пального". Насправді ці два терміни означають не одне й те ж саме, а мають суттєву відмінність.
Нагадаємо, раніше мовознавець Авраменко пояснив, чому неправильно казати "дзвонити друзям". Мовознавець пояснив, як буде правильно казати – дзвонити друзям чи телефонувати.
Вас також зацікавить:
- Душа розгнівається: 6 заборон, про які варто пам'ятати 40 днів після смерті людини
- Як перетворитися на блондинку без шкоди для волосся: ця техніка творить чудеса
- Наймодніший манікюр на осінь 2023: починається ера натуральних нігтів
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред