У Бахмуті може початися ще гірша "м'ясорубка", ніж була. ЗСУ взяли всі панівні висоти навколо міста і тепер можуть звідти гатити по російських окупантах.
Пригожин риє собі могилу, ображаючи армію РФ – Герасимов і Шойгу тепер зроблять усе, щоб "вагнерівці" здохли в Бахмуті, вважає полковник запасу Олег Жданов.