У Держдумі відповіли на вимогу Кулеби надати повний доступ до Криму

13 березня 2021, 12:26оновлено 13 березня 2021, 13:55
331
Якщо у Кулеби є бажання відвідати півострів "для набуття досвіду з розвитку територій", то йому треба звернутися до російського МЗС, заявив депутат.
Державна Дума, Держдума
У Держдумі відповіли на вимогу Кулеби дати повний доступ до Криму / Reuters

Депутат Держдуми від так званого кримського регіону Михайло Шеремет відреагував на заяву очільника МЗС України Дмитра Кулеби, який на неформальному засіданні РБ ООН зажадав від Росії "зайняти неполітизовану позицію" і надати повний доступ до Криму відповідно до міжнародного права.

"Все це виглядає досить дивно. Громадяни з різних країн світу, у тому числі відомі політики та депутати, неодноразово приїжджали до російського Криму. Ні у кого проблем не було і немає. Тому не варто вигадувати небилиці", - сказав Шеремет у коментарі РИА Новости.

За його словами, якщо у Кулеби є бажання відвідати півострів "для набуття досвіду з розвитку територій", то йому треба звернутися до російського МЗС й узгодити візит.

"Це куди простіший спосіб, ніж нахабно брехати міжнародній спільноті", - додав депутат.

За словами Шеремета, поки тільки сама Україна намагається всіляко перепинити доступ до Криму і для своїх громадян, і для іноземців: запроваджує санкції та залякує кримінальними справами — оскільки "боїться, що у світі все більше людей дізнається правду про російський Крим і кримчан, які щасливо живуть у себе вдома в Росії".

Зазначимо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Росію надати повний доступ до окупованого нею Криму для представників ООН, ОБСЄ та Ради Європи.

"Ми закликаємо Росію як окупаційну державу зайняти неполітизовану позицію та забезпечити для ООН, а також інших міжнародних організацій, включаючи ОБСЄ і Раду Європи, повний доступ до Криму відповідно до міжнародного права і, зокрема, міжнародного гуманітарного права", - зазначив український міністр у Twitter.

У Держдумі відповіли на вимогу Кулеби надати повний доступ до Криму

Кримське питання - про що йшлося раніше:

  • 26 лютого президент США Джо Байден заявив, що офіційний Вашингтон ніколи не визнає окупований Крим територією Росії. Штати продовжують працювати над тим, щоб притягнути РФ до відповідальності за її зловживання і агресію щодо Києва. США шанують мужність учасників Революції 2014 року і вірять у прагнення України до мирного і демократичного майбутнього.
  • 26 лютого президент Володимир Зеленський подякував лідеру США Джо Байдену за підтримку України та невизнання російської анексії Криму. Він запевнив, що українці високо цінують підтримку американської держави.
  • 1 березня прессекретар глави Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Росія не здійснювала анексію Криму, півострів на законних підставах возз'єднався з РФ.
  • 11 березня Рада національної безпеки та оборони затвердила Стратегію деокупації та реінтеграції Криму. Як заявив Секретар РНБО Олексій Данілов, документ перебуватиме в загальному доступі, також його переведуть на англійську мову і відправлять союзникам України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти