
Важливо:
- Атакований безпілотниками російський НПЗ вийшов з ладу
- Унаслідок удару загорілася основна установка первинної переробки нафти
Після атаки дронів Рязанський нафтопереробний завод, третій за величиною НПЗ країни-агресора РФ, призупинив переробку.
Атакований безпілотниками російський НПЗ вийшов з ладу щонайменше на кілька днів, повідомляє Reuters, з посиланням на свої джерела.
Як ідеться в повідомленні, унаслідок удару загорілася основна установка первинної переробки нафти ЕЛОУ-6, що призвело до припинення діяльності всього об'єкта.
Зазначається, що потужність установки становить близько 170 000 барелів на добу, або близько 48% від потужності переробки.
У повідомленні уточнюється, що керівництво НПЗ може увімкнути первинні перегінні установки ЕЛОУ-4 і ЕЛОУ-3, поки ЕЛОУ-6 перебуває на ремонті.
Очікується, що об'єкт відновить роботу "протягом кількох днів", якщо не буде нових атак, додали джерела Reuters.

Раніше повідомлялося про те, що ЗСУ потужно вдарили по Рязанському НПЗ. Під час удару по Рязанському НПЗ було зафіксовано щонайменше 5 вибухів у районі цілі.
Як повідомляв Главред, раніше РФ атакували дрони. Стало відомо, що горить НПЗ у Ростовській області - було чути багато вибухів і автоматні черги.
Раніше стало відомо про пожежу на важливому заводі в Ростові-на-Дону. Очевидці зафіксували пожежу і запах горіння на території заводу Ростсільмаш, який займається, зокрема, модернізацією трансмісії бронетехніки та її ремонтом.
Інші новини:
- Ядерні загрози не працюють, Путін може розіграти "золоту карту" - The Washington Post
- Кремль кидає моряків гинути в Україну, а флот РФ розвалюється на очах - Forbes
- Успішний прорив: українські десантники зайшли на ще одну ділянку кордону РФ
Що потрібно знати про Reuters?
"Ройтерз" (англ. Reuters) - британське агентство новин і постачальник даних про фінансові ринки, що надає інформаційні повідомлення газетам та іншим засобам масової інформації, пише Вікіпедія.
Reuters вважається одним із найбільших у світі міжнародних новинних агентств. Агентство існує з середини XIX століття
У Reuters працюють понад 14 000 співробітників у 91 країні світу. Серед них близько 2300 журналістів, а також фотокореспондентів і відеооператорів. Загалом агентство має 197 бюро, які працюють по всьому світу.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред