
Ви вважаєте себе дуже уважною людиною? Тоді може ви не проти перевірити свою уважність просто зараз? Якщо ви готові кинути собі виклик – тоді вперед.
У сьогоднішній загадці потрібно відшукати цифру 8, яка захована серед великої кількості трійок, пише jagranjosh.
Загадка насправді не з простих, хоч і на перший погляд вона оманливо може здаватися простою. Не варто вірити цьому першому враженню.
Якщо придивитися і бути дуже уважними, то вам точно вдасться помітити вісімку. Але складність цієї загадки полягає ще й у тому, що потрібно цифру треба відшукати дуже швидко – всього на всього за 11 секунд. Це точно буде непросто.
Чи готові ви перевірити себе? Спробуйте почати з того, щоб якомога швидше "просканувати" очима картинку з великою кількістю цифр таким чином, щоб ваш погляд рухався по кожному рядку по черзі. Або, якщо вам так зручніше, можете проглядати не рядки із цифрами, а стовпці.
І десь під час цього процесу проглядання вам точно трапиться на очі потрібна цифра – 8.

Поспішайте, але не хвилюйтеся, якщо вам не вдалося впоратися із завданням настільки швидко. У такому разі можете просто продовжувати виконувати завдання у зручному для вас темпі, ні за що не хвилюючись.
Правильну відповідь ми залишили внизу. Після виконання завдання прогорніть сторінку вниз і ви побачите там, де ж саме захована цифра 8.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба знайти, де 3 відмінності між чоловіками – лише люди з "орлиним зором" вгадають. Непросто буде помітити кілька майстерно захованих відмінностей.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба вгадати, що не так в офісі – лише суперуважні люди знайдуть помилку за 11 секунд. Розпізнати, що саме не картинці не так, як мало б бути, зможуть лише дуже уважні та розумні люди.
Вас також можуть зацікавити:
- Де число, яке відрізняється: треба знайти 6767 серед 6768
- Капуста "цвітна" чи "кольорова" – як правильно сказати: відповідь здивує
- Навіть люди з найгострішим зором не помітять 3 хамелеонів: загадка "із зірочкою"
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред