В Україні злетіли ціни на молочку: в чому причина

Вартість сировини вище, ніж в Європі.

Молоко
Молоко в Україні дорожче, ніж в Європі / ua.depositphotos.com

В Україні зросли ціни на молочку. Зокрема, за останні п'ять місяців вони піднялися на 16%.

Як йдеться у "Сніданку з 1+1", українські ціни на молочні продукти суттєво перевищують показники країн ЄС.

Наприклад, в Угорщині, Латвії, Словаччині та Польщі молоко коштує 32-33 євро за 100 кг. А в Україні - від 35 до 41 євро.

Експерти це пов'язують з відсутністю державної підтримки розвитку молочної галузі, а також низькою купівельною спроможністю населення і дешевого імпорту.

Нагадаємо, на українських ринках і в магазинах злетіли ціни на сало. Зараз воно коштує 185 гривень за кілограм. Таким чином воно зросло в ціні за місяць на 40 грн.

Читайте також:

viber
Зараз ви переглядаєте новину «В Україні злетіли ціни на молочку: в чому причина». Інші економічні новини читайте в розділі «Гроші». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Чайник,  праску і навіть пральну машину: як очистити будь-яку техніку від накипуЧайник, праску і навіть пральну машину: як очистити будь-яку техніку від накипу Незвичайне везіння і великий успіх до кінця січня: хто зі знаків у списку щасливчиківНезвичайне везіння і великий успіх до кінця січня: хто зі знаків у списку щасливчиків Коли прибирати ялинку після Нового року 2022: як зробити це правильно і не накликати бідуКоли прибирати ялинку після Нового року 2022: як зробити це правильно і не накликати біду Прикмети на 22 січня: що не можна робити в Пилипів день і як не потрапити в бідуПрикмети на 22 січня: що не можна робити в Пилипів день і як не потрапити в біду Водохреща 2022: коли набирати воду, як правильно зберігати і використовувати святу водуВодохреща 2022: коли набирати воду, як правильно зберігати і використовувати святу воду
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти