Через значні втрати на війні проти України Росія кличе цивільних підписати контракт за квитанціями за комуналку, повідомляє Центр протидії дезінформації в неділю, 20 березня.
Від початку війни загинули понад 14700 окупантів, взято в полон близько тисячі окупантів, а поранено близько 43 200 російських військових. Спочатку в якості "гарматного м'яса" використовували призовників.
"Частково брак військових досі вирішується за рахунок резервних частин зі сходу країни, найманців з Сирії, Вірменії та "вагнерівців", - сказано в повідомленні.
читайте такожЦіна безглуздої війни для Росії: як заощадження росіян перетворюються на гарбуз
Тепер же цивільних росіян "запрошують" підписати контракт за квитанціями за комуналку. Однак черги з охочих віддати своє життя за 50 тисяч рублів на місяць немає.
"Західні експерти прогнозують, що наступальна тактика РФ застопорилася. Але не слід виключати і масову мобілізацію і введення воєнного стану з попередньою провокацією. Саме такий привід був для початку чеченської кампанії в 1999 року, коли у Волгодонську, Буйнакську і Москві російські спецслужби здійснили теракт житлових будинків, в чому потім звинуватили чеченців", - додали в ЦПД.
Нагадаємо, раніше російські строковики, які потрапили в полон в Україні, заявили, що військове начальство обманом кинуло їх у війну, а Росія вчинила злочин за примхою Володимира Путіна.
"Твердили, що будуть навчання в полях на території Росії. Нас обдурили", - заявив строковик Олександр Морозов. За його словами, строковиків на території України були сотні.
"Молодих хлопців кинули під Ромни Сумської області і сказали зробити блокпост. Пайки були "прострочені на роки, це було огидно", а техніка в дорозі "весь час ламалася", - додав полонений.
Читайте також:
- "Росія намагається знищити український народ": Зеленський розкритикував Ізраїль за відмову від санкцій
- "Долю Росії буде вирішувати Україна, а не Путін": експерт пояснив, що чекає РФ в осяжному майбутньому
- Бомби можуть повернутися бумерангом на голови росіян: як жителям Росії зупинити війну
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред