Сенатор США, республіканець Ліндсі Грем у прямому ефірі новинного каналу закликав "прибрати" президента країни-агресора Володимира Путіна.
Про це американський політик розповів у коментарі Fox News, а згодом опублікував уривок своєї промови в Twitter.
"Хтось в Росії повинен взяти на себе відповідальність і прибрати цього хлопця (Путіна, - ред.). Ви надасте своїй країні та світу велику послугу", - сказав сенатор.
Грем сподівається, що у російської армії є "успішний полковник Штауффенберг".
Довідка. Полковник Штауффенберг - полковник вермахту, один з основних учасників змови 20 липня, який здійснив замах на життя Адольфа Гітлера 20 липня 1944 року.
Як повідомляв Главред, канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув ідею про "зміну режиму" в Кремлі, тобто про падіння глави російської держави Володимира Путіна. За його словами, демократію не можна експортувати в інші країни.
Вторгнення Росії в Україну
Президент РФ Володимир Путін 21 лютого підписав указ про визнання офіційною Москвою так званої "державності" терористичних утворень "ДНР" і "ЛНР" в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Путін разом з ватажками "ЛДНР" Пушиліним і Пасічником також підписав угоди про дружбу.
В рамках указу Путіна Росія ввела війська на території окремих районів Донбасу.
Рано вранці 24 лютого Путін заявив, що ухвалив рішення про проведення "спеціальної військової операції" у зв'язку з ситуацією на Донбасі.
Ракетні удари почалися по Києву, Харкову та іншим містам України.
Сьогодні, 4 березня - дев'ятий день війни Росії проти України. За даними Міноборони, РФ втратила понад 9 тисяч особового складу і величезну кількість техніки.
Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що війна в Україні наближається до переломного моменту.
Інші новини:
- Путін спантеличив психіатрів і розвідку: у США намагаються оцінити душевний стан господаря Кремля
- РФ повинна закінчити війну і відбудувати Україну: у США назвали умови скасування антиросійських санкцій
- "Не отримали результати, на які розраховували": в ОП розкрили деталі переговорів з РФ
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред