Білоруські військові риють окопи біля кордону з Україною - ЗМІ

Фортифікаційні споруди білоруські військові почали будувати поблизу кордонів з Україною, Польщею та Литвою.

Лукашенко армія Білорусь
Армія Білорусі риє окопи на кордоні з Україною / Колаж сайт президента, Міноборони Білорусі

Білорусь почала будувати фортифікаційні споруди поблизу кордонів з Україною та деякими країнами ЄС. Окопи риють білоруські військові. Про це повідомляє Білоруські Гаюн.

Окопи почали з'являтися поблизу кордонів з Україною, Польщею та Литвою. Також на прикордонних територіях оновили дислокацію блокпостів.

Окопи і траншеї, оснащені вогневими точками, розташовані в районах:

  • Гомельська область (село Поддобрянка Гомельського району, село Подгальє Єльського району, село Глушковичі Лельчицького району);
  • Гродненська область (між селом Новики і міським селищем Сопоцкін Гродненського району, біля села Одельськ Гродненського району, між селом Лоша і прикордонним переходом в Островецькому районі);
  • Брестська область (між селами Жидче і Хойно Пінського району).

читайте такожРФ перекинула в Білорусь ракети для "з-300" і ЗРПК "панцир": деталі

Загроза військового вторгнення Білорусі в Україну

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов раніше зробив заяву про те, що президент Володимир Зеленський зібрав ставку головнокомандувача, на якій влада обговорила ризик військового вторгнення Білорусі в Україну. За словами чиновника, держава проведе перевірку бойової готовності в чотирьох областях.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вибухнув погрозами на адресу України. Мовляв, якщо ЗСУ перейдуть кордони республіки і будуть, мовляв, цілитися в Мозирський нафтопереробний завод, Мінськ нібито завдасть удару по Києву.

Заступник міністра оборони Білорусі Олександр Жука сказав, що Мінськ нібито не збирається воювати з Україною. Посилення військ на українському напрямку він пояснив, мовляв, "розвитком держави".

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти