У Запоріжжі рашисти "віджимають" бізнес у супротивників "нової влади"

Власники кафе і ресторанів, які залишили місто і відмовилися від співпраці з ворогом, залишилися без свого майна.

армія, військові, Росія, рф, солдат
У Бердянську росіяни займаються рейдерством бізнесу / Facebook/mod.mil. rus

У Бердянську Запорізької області рашисти намагаються захопити місцевий бізнес і поділити його між собою і колаборантами, повідомляє Telegram Запорізької обласної Військової адміністрації.

"Власники кафе і ресторанів, які залишили місто і відмовилися від співпраці з ворогом, залишилися без свого майна. Росіяни вирішили забрати його на користь так званої "адміністрації міста", - йдеться в повідомленні відомства.

При цьому, за інформацією Запорізької ОВА, більшість закладів було передано в управління колаборантів.

Війна Росії проти України

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович раніше заявив, що війська Росії почали поступово переходити до оборони на всій лінії фронту. Загарбники обкопуються і намагаються зайняти більш вигідні позиції для оборонних дій.

В Північноатлантичному альянсі вважають, що Україна може перемогти у війні з Росією. Як вважають в НАТО, українським військам вже вдалося змінити хід подій у військових діях. Тому у Києва з'явиться можливість повернути захоплені Російською державою Крим і Донбас.

Аналітики Американського Інституту вивчення війни прогнозують спробу російських військ утримати свої позиції на захід від міста Вовчанськ Харківської області. Вони спробують зберегти лінію забезпечення свого угруповання під родзинками. Наступати там вони вже не можуть, оскільки зазнали невдачі. Окупанти можуть вивести свої війська з регіону, а армія України піти в наступ на Ізюмському напрямку.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти