Недавні геополітичні висловлюючи американського комерсанта-інноватора Ілона Маска з приводу війни, яку Росія розв'язала проти України, викликали Жорстке обурення у політиків з Вашингтона. Про це йдеться в матеріалі видання The Washington Post.
Як кажуть журналісти, що 20 років співпраці між Маском і Білим домом допомогли США повернути собі панування в космічних польотах і розгорнути масове виробництво електрокарів. Пропонуючи абсурдні умови "миру" між Росією і Україною, засновник SpaceX і Tesla викликав потужну хвилю невдоволення у Вашингтоні.
А пізніше Маск взагалі заявив, що не хоче продовжувати платити за використання бійцями ЗСУ супутникового інтернету Starlink, чим викликав невдоволення вже у деяких чиновників в Пентагоні.
Тим не менш, багато хто у Вашингтоні продовжують вихваляти його роботу в сфері національної безпеки, але тепер вважають Маска "занадто могутнім і безрозсудним".
Як каже сенатор Річарда Дурбін, люди стежать буквально за кожним словом Маска, тому що і раніше він таким чином впливав на різні процеси. При цьому політик сподівається, що винахідник в майбутньому буде більш відповідально до того, що пише і говорить.
Нагадаємо, на минулому тижні Ілон Маск опублікував пропозиції для "мирного врегулювання" війни Росії проти України, які містять фактично ті ж пункти, що він згадував у розмові з Бреммером - від визнання Криму російським до постійного нейтралітету Києва.
Пізніше Маск також говорив про небезпеку ядерної війни і те, що Росія однозначно переможе у війні з Україною, тому що має більше населення і ресурсів.
Твіти американського бізнесмена викликали хвилю обурення з боку українських та інших користувачів соцмережі. У той же час російські ЗМІ і чиновники активно підхопили їх; так, прессекретар диктатора Путіна Дмитро Пєсков назвав їх "гідними уваги пропозиціями".
Інші новини:
- Маск видав дивний прогноз про ядерний удар РФ по Україні і приплів Крим
- "SpaceX скоро стане SpaceZ": у Зеленського відреагували на заяви Маска про ядерну загрозу РФ
- "Ми йому повинні бути вдячні": Данилов висловився про скандальні твіти Маска
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред