Словацький блогер, який хворів коронавірусом, за шість годин до своєї смерті записав відеозвернення до своїх глядачів із закликом не вірити людям, які заперечують небезпеку підступного вірусу.
Відео опублікувала Російська служба Радіо Свобода - в описі до нього сказано, що ролик 47-річний Кметьо записав за декілька хвилин до приїзду швидкої.
"Дорогі друзі, ніколи не потрапляйте під вплив людей, які не вірять в коронавірус і їм подібним. Живим прикладом, що таке COVID-19, є я. Сьогодні швидка має відвезти мене до лікарні, тому що моє дихання дуже сильне, дуже сильно погіршилося. Стан мій вкрай серйозний", - розповів блогер.
читайте такожВчені назвали "терміни дії" імунітету від небезпечного коронавірусу
За його словами, найгірше в коронавірусі те, що його жертвами стають невинні люди.
"Я був би дуже радий, якби ви нарешті всіх тих людей, які не вірять і думають, що коронавірус – це якийсь легкий грип, послали якомога далі. Тому що це неправда. Знаєте, що найгірше? Найгірше те, що жертвами стають невинні люди", – сказав Кметьо.
Він закликав своїх глядачів берегти себе - носити маски та користуватися антисептиками.
"Якщо вони не хочуть носити маску, дезінфікувати руки - нехай не носять, а ви – носіть. Маска і все інше ... бачите, це може закінчитися ось так. І я не був людиною, яка б недооцінювала коронавірус та його наслідки", – зазначив блогер.
У кінці ролику Кметьо попросив побажати йому удачі і побільше сил, зазначивши, що не знає, що з ним буде далі.
Коронавірус у світі-про що повідомлялося раніше:
- Директор Центру імені Гамалеї Олександр Гінцбург заявив, що антитіла, що з'являються в результаті введення вакцини від коронавірусу, погано виробляються у літніх, питущих, людей в стресі і тих, хто вживає протизапальні препарати.
- Експерт уряду США з інфекційних захворювань доктор Ентоні Фаучі назвав нонсенсом ідею про колективний імунітет від коронавірусу.
- Вчені висунули теорію про те, що носіння масок збільшує шанси хворіти на коронавірус безсимптомно. Згідно з цією гіпотезою, носіння маски для обличчя фактично знижує дозу інфекції й, отже, вірусне навантаження, призводить до безсимптомних або легких випадків.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред