Литва закликала закрити небо над українськими АЕС

4 березня 2022, 17:21
Комітет Сейму схвалив постанову із закликом шукати політичний консенсус і вжити негайних заходів.
Литва закликала закрити небо над українськими АЕС
Литва закликала закрити небо над АЕС

Комітет Сейму Литви з міжнародних справ закликав закрити небо України через повномасштабну війну Росії - зокрема, над гуманітарними коридорами, а також над українськими атомними електростанціями і місцями зберігання ядерних відходів, йдеться в повідомленні пресслужби парламенту Литви.

"Комітет Сейму прийняв постанову із закликом шукати політичний консенсус і вжити негайних заходів щодо відкриття гуманітарних коридорів на території України, щоб забезпечити безпечний вихід цивільного населення із зон бойових дій і незаконно окупованих і контрольованих територій РФ", - йдеться в повідомленні

У схваленій заяві комітет також закликає парламенти країн-членів Європейського Союзу проявити солідарність і мобілізувати політичну підтримку в своїх країнах для надання статусу кандидата в члени ЄС Україні, яка бореться за демократичне майбутнє для всієї Європи, і для початку переговорного процесу.

відео дня

Вторгнення Росії в Україну

Президент РФ Володимир Путін 21 лютого підписав указ про визнання офіційною Москвою так званої "державності" терористичних утворень "ДНР" і " ЛНР"в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Путін разом з ватажками "ЛДНР" Пушиліним і Пасічником також підписав угоди про дружбу.

У рамках указу Путіна Росія ввела війська на території окремих районів Донбасу.

Рано вранці 24 лютого Путін заявив, що прийняв рішення про проведенні "спеціальної військової операції" у зв'язку з ситуацією на Донбасі.

Ракетні удари почалися по Києву, Харкову та іншим містам України.

Зеленський закликав Путіна сісти за стіл переговорів. За словами українського президента, вторгнення Росії в Україну – це насправді початок війни проти Європи.

У свою чергу, МЗС Росії зробило заяву. У РФ назвали умови для переговорів з Україною: погодяться, якщо ЗСУ складуть зброю.

28 лютого відбулися перші переговори між Україною і Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти