"Вивісили свою ганчірку": російські окупанти захопили Світлодарськ

Вулицями Світлодарська ходять озброєні загарбники і перевіряють документи у людей.

false
У Світлодарську російський прапор / WarDonbass

24 травня окупанти увійшли до Світлодарська Донецької області. Як повідомив начальник Світлодарської військової адміністрації Сергій Гошко, окупанти вивісили російський прапор на будівлю міської ради.

За словами Гошка, місто захоплене російськими військами, передає Вільне радіо.

"В даний час вивішують свою ганчірку (російський прапор, - ред.) на адміністративній будівлі", - зазначив він.

Вулицями Світлодарська ходять озброєні загарбники і перевіряють документи у місцевих. Він також зазначив, що великої присутності окупантів не спостерігається, вони ходять групами по п'ять осіб.

У Світлодарську знаходиться Вуглегірська ТЕС з найбільшими виробничими потужностями в Україні.

false

Дивіться онлайн новини Донбас

Війна Росії проти України

Радник Банкової Олексій Арестович раніше прогнозував, що армія України може піти в повномасштабний контрнаступ на тимчасово окуповані військами РФ позиції в середині червня. За його словами, до кінця травня-початку червня очікується надходження важкої зброї від Заходу. Після цього в ЗСУ сформують підрозділи для реалізації наступальної операції.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що і українська армія, і російські війська будуть поповнювати резерви. Перевагу отримає сторона, яка буде діяти більш оперативно. Згідно з його оцінкою, контрнаступ ЗСУ можливий в середині-другій половині червня. Все залежить від ситуації з надходженням важких озброєнь.

Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов вважає, що ЗСУ можуть переходити в контрнаступ, однак військ потребують термінових постачань важких озброєнь. Потрібно ліквідувати перевагу росіян у військовій техніці. У найближчі місяці сили української оборони збираються звільнити східні і південні регіони країни.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти