Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про те, що Україна не надаватиме військову допомогу в конфлікті Азербайджану і Вірменії в Нагірному Карабасі жодній зі сторін.
Про це йдеться в повідомленні глави МВС в сервісі мікроблогів Twitter.
При цьому Аваков оцінив заяви про те, що Україна може надати військову допомогу одній з воюючих сторін.
"Україна не надаватиме військову допомогу в азербайджано-вірменському конфлікті жодній зі сторін. А ось медичну допомогу - таблетки для надто вже фантазуючих депутатів треба б пошукати всією країною", - зазначив він.
Раніше народний депутат від фракції Слуга народу Людмила Марченко заявила про те, що Україна готова надати військову допомогу Баку у збройному протистоянні Азербайджану з Вірменією в Нагірному Карабасі в разі такої необхідності.
За її словами, Київ вже допомагає Баку по ряду напрямків - мова йде про правову та гуманітарну допомогу. В Україні планують скласти додатковий список допомоги Азербайджану.
читайте такожАнкара чекає нових зіткнень за Нагірний Карабах
Крім того, Україна здатна надати Азербайджану і військову підтримку в тому випадку, якщо Баку це буде потрібно.
- 27 вересня, Вірменія та Азербайджан почали бойові дії в районі Нагірного Карабаху.
- Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку противника, в якому загинули азербайджанські мирні жителі.
Історія війни за Нагірний Карабах
- На початку 1990-х років в результаті збройного конфлікту з Вірменією і вірменським населенням Нагірного Карабаху Азербайджан втратив контроль над цією територією.
- Режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою, з одного боку, і Азербайджаном, з іншого боку, був встановлений в травні 1994 року.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред