Комбінований ракетний удар по Україні 9 березня РФ застосувала з метою продовження своєї концепції війни з Україною як "безконтактної", заявив авіаційний експерт, науковий співробітник музею НАУ Валерій Романенко.
В інтерв'ю Главреду він нагадав, що крім бойових дій на фронті, РФ намагається знищити українську інфраструктуру, а також шляхом ракетних ударів по цивільній інфраструктурі зменшити інтенсивність опору ЗСУ.
При цьому експерт не виключив, що ймовірною метою комбінованого ракетного удару РФ була провокація заворушень в тилу, щоб люди почали вимагати завершення війни і капітуляції.
"Але це - дурні надії. І росіяни, немов вперті осли, з більшою наполегливістю почали атаки на інфраструктуру (хоча я думав, що вони з настанням теплого часу відмовляться від цього). Причому вони використовують навіть ракети "Кинджал" в небаченій кількості – за один наліт росіяни використовували їх удвічі більше, ніж за весь минулий рік", — додав Романенко.
Хто такий Валерій Романенко
Валерій Романенко – авіаційний експерт, науковий співробітник музею Національного авіаційного університету (НАУ).
Як відомо, 9 березня російські окупанти протягом доби здійснили пуск десяток ракет різного базування, 34 з яких були знищені і ще 8 не досягли своїх цілей.
Також ворог завдав 12 авіаційних ударів, зокрема, використав 8 безпілотних літальних апаратів типу "Шахед-136", половина яких була збита.
Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов зазначає, що інтенсивність ракетних ударів російських окупантів і шкода від них для України неминуче падатиме, а ефективність систем ППО - зростатиме. Для пересічного українця тенденція з російськими ракетними ударами по Україні буде позитивною, каже Жданов.
Читайте більше:
- В ОК "Південь" пояснили, як агресори змінили тактику ракетних ударів через невдачі
- Загроза ракетних ударів РФ: окупанти готують масовані атаки – Ігнат
- Окупанти РФ готують точкові ракетні удари: названі ймовірні цілі
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред