Збільшення терміну дії рахунку для отримання допомоги та терміну використання допомоги з 4 до 9 місяців з дня зарахування коштів - така пропозиція Кабміну.
Аліна та Григорій, які були знайомі вже 8 років, влаштували посиденьки з алкоголем. Раптово прогримів постріл - поранення виявилося смертельним для жінки.
Джо Байден нібито не проти дати оцінку і пожартувати над деякими зі своїх колег, які брали участь у координації відповіді на російську агресію проти України.
У 15-річної Аліни був зубний біль. Вона сходила до стоматолога і вже через добу дівчину госпіталізували в реанімацію. Зараз дівчина перебуває під апаратом ШВЛ.
Інцидент стався в школі № 77. Вчителька англійської мови нахилила хлопчика на парту і стала придавлювати, тримаючи за передпліччя. Відео зняли самі школярі.