Військовий експерт оцінив, чи можлива в Росії велика політична криза

30 березня 2023, 09:19 оновлено 30 березня, 10:35
168
Проблема можливого наступника диктатора Путіна, вважає військовий експерт Олег Жданов, ще й близько не вирішена.
Росія Розвал, Жданов
Олег Жданов / колаж фото УНІАН і ua.depositphotos.com

У країні-агресорі Росії назріває внутрішнє протистояння, але еліта все ще об'єднується навколо російського диктатора Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю Главреду сказав полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов.

"Криза може статися. Коли я кажу, що Україну можуть посадити за стіл переговорів, я маю на увазі позицію Європи. Однак англосакси дотримуються іншої точки зору. США і Великобританія готові до продовження війни і налаштовані на максимальне ослаблення Росії. Їх не влаштовує хаос в РФ, але послабити її потрібно, щоб Москва стала більш поступливою і передбачуваною. Європа налаштована домовлятися тут і зараз. Невідомо, як будуть розвиватися події надалі, але зараз всі підливають масло в російське багаття. І в Росії назріває внутрішнє протистояння", - сказав він.

Не варто і забувати, вважає Жданов, що проблема можливого наступника диктатора Путіна ще й близько не вирішена.

відео дня

"Хоча, я б не сказав, що будь-який телефонна розмова робить велику погоду. Еліта все ще консолідується навколо Путіна. Крім того, не забувайте, якщо народ починає говорити про переворот і повалення Путіна, виникає питання: А хто замість нього?", - підсумував він.

Хто такий Олег Жданов

Олег Володимирович Жданов (30 березня 1966, Дрезден, НДР) – радянський та український військовик, полковник запасу ЗСУ, український військовий експерт.

З 2016 року часто пише статті в українській, російській, білоруській та іракській пресі. Відкрив власний ютуб-канал, у якому випускає відео з аналітикою бойових дій, де має понад 700 тисяч підписників та 63 млн переглядів, пише Вікіпедія.

Розвал Росії

Як повідомляв Главред, голова Кремля Володимир Путін вперше заявив про загрозі розпаду РФ. Згідно з його прогнозом, тоді буде не "об'єднаний російський народ", а окремо московити, уральці та інші національності. Він поскаржився, що західний світ може прийняти Росію в сім'ю цивілізованих народів тільки по частинах.

Тим часом в Інституті вивчення війни вважають, що через невдачі російської окупаційної армії на полі бою офіційні особи РФ просувають інформаційну операцію, яка помилково представляє війну Росії в Україні як критично важливу для подальшого існування Російської Федерації.

Риторика диктатора Путіна зводиться до спроби звинуватити Україну і захід у загрозі існуванню РФ. Таким чином Путін хоче посіяти на Заході побоювання щодо нестабільності, яка настане після розпаду Росії, щоб стримувати західну підтримку України і переконати Захід примусити Київ прийняти російські вимоги.

Вас можуть зацікавити такі новини:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти