Служба національної безпеки Вірменії 14 листопада заявила про запобігання спроби вбивства прем'єр-міністра Нікола Пашиняна, яке готувала група людей з антиурядовими поглядами.
Як повідомляється на сайті спецслужби, Пашиняна мали намір вбити і домогтися зміни влади.
За інформацією правоохоронних органів, житель Сюнікської області незаконно придбав велику кількість зброї, боєприпасів, вибухових речовин і пристроїв. Згодом чоловік домовився з політиками Вірменії і невизнаного Нагірного Карабаху, а також їх прихильниками про замах на Пашиняна з метою "узурпації повноважень уряду".
Поліцією Вірменії затриманий голова опозиційної партії Родіна, екс-директор служби нацбезпеки Артур Ванецян, колишній керівник парламентської фракції очолюваної екс-президентом Вірменії Сержем Саргсяном Республіканської партії Ваграм Багдасарян, член партії Дашнакцутюн, командир добровольчого загону.
читайте такожВійна за Нагірний Карабах: Пашинян пояснив, навіщо підписав капітуляцію ВірменіїЗазначимо, Ванецян в числі інших представників опозиції виступав проти підписаної Пашиняном угоди по Нагірному Карабаху, за яким частина територій невизнаної республіки переходить Азербайджану.
Пізніше стало відомо, що силовики затримали керівника опозиційної партії "Адеквад" Артура Даніеляна і кількох його прихильників. Після того, як Пашинян підписав угоду по Нагірному Карабаху, Даніелян звинуватив його в зраді.
Війна за Нагірний Карабах 2020 - що було раніше:
9 листопада президент Азербайджану Ільхам Алієв, президент Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підписали договір про припинення військових дій в районі Нагірного Карабаху.
Згідно з домовленостями, Вірменія взяла на себе зобов'язання щодо виведення військ з Карабаху, передачі Баку Кельбаджарського, Агдамського і Лачинського району, а також забезпечення через свою територію транспортного коридору з Нахічеванню.
Крім того в Нагірному Карабасі строком на п'ять років розмістять близько двох тисяч російських миротворців.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред