Незважаючи на американські санкції, газопровід Північний потік-2 вдасться добудувати. Вашингтон вже провадив безліч обмежень проти Москви, однак це не завадило реалізації стратегічного курсу Росії, сказав виданню РИА Новости заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков.
"Переконаний, що "Північний потік 2" буде добудовано, і тут нам не завадять жодні американські санкції", - заявив російський дипломат.
За його словами, обмеження Вашингтона проти Москви не вирішують завдань, які ставлять перед собою американці. США навряд чи перейдуть до діалогу з Росією і будуть продовжувати політику застосування обмежень щодо російської держави.
"Кількість санкційних хвиль наближається до сотні. Але шуканої США зміни нашого курсу не відбувається. На жаль, США не демонструють ані найменшої готовності, що називається, вивчати альтернативні шляхи, якось домовлятися. Швидше за все, вони не будуть цього робити й надалі", - підкреслив Рябков.
Північний потік-2 новини
- Журналісти Wall Street Journal 16 лютого опублікували матеріал, в якому йшлося про те, що адміністрація США 16 лютого запустила перемовини з Берліном щодо подальших перспектив російського енергетичного проекту Північний потік-2. Передбачається, що американці можуть відмовитися від санкцій проти СП-2 у тому випадку, якщо це буде відповідати інтересам Вашингтона.
- Прессекретар Білого дому Джейн Псакі заявила, що Вашингтон має намір провести консультації з союзниками про долю Північного потоку-2. Наразі США рішуче налаштовані проти проекту і відстежують ситуацію з добудовою і сертифікацією газопроводу.
- У компанії Nord Stream AG 6 лютого зробили заяву про відновлення будівництва Північного потоку-2. Трубоукладання почало судно Фортуна, яке раніше потрапило під санкції США. Після прокладання кількох сотень метрів труб роботи припинили через шторм, проте 15 лютого добудова трубопроводу була відновлена.
- У Держдепі США 13 лютого заявили, що Вашингтон реалізує нові санкції проти СП-2 за умови початку добудови газопроводу або його сертифікації.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред