"Чорний лебідь" для Путіна: названо вирішальний фактор, який почне розвал Росії

10 лютого 2025, 18:10оновлено 10 лютого, 21:53
1040
Процес розпаду Росії може розпочатись тоді, коли регіональні клани відчують слабкість центру та почнуть перехоплювати владу в регіонах, зазначив Тука.
'Чорний лебідь' для Путіна: названо вирішальний фактор, який почне розвал Росії
Розпад Росії - названо фактори які почнуть розвал Росії / Колаж Главред, фото: скріншот із відео

Про що сказав Тука:

  • Ймовірність революції в Росії незначна
  • Можна очікувати бунту в регіонах РФ
  • Регіональні еліти можуть виступити проти Москви, як тільки відчують її слабкість

Регіональні клани в РФ, відчувши слабкість федерального центру, спробують зміцнити свої позиції та позбутися залежності від Москви. Це може запустити процес розпаду Росії. Про це під час чату на Главреді розповів колишній очільник Луганської військово-цивільної адміністрації та заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у 2016-2019 роках Георгій Тука.

"Я не вірю в можливість революції в Росії. "Хороших росіян" я називаю "тимчасовими попутниками", тому що у нас зараз один спільний ворог - Путін. Але наша стратегічна мета - домогтися розпаду Росії, а їхня - зберегти Росію в її нинішньому вигляді, просто поставити на чолі її іншого "Путіна"", - сказав він.

Він також скептично поставився до можливості цивілізаційної революції в країні, зазначивши, що радше можна очікувати бунту – як у Москві, так і в регіонах. Зокрема, він наголосив на складній ситуації на Північному Кавказі та нестабільності в Сибіру, про що в самій РФ воліють не говорити.

Тука також визнав ймовірність непередбачуваних подій "чорного лебедя", які можуть змінити ситуацію в країні, але наголосив, що подальша військова та фінансова підтримка України може спричинити негативні внутрішні наслідки для Росії.

Дивіться відео, в якому Георгій Тука поділився прогнозом щодо подальшого перебігу війни в Україні та перспектив врегулювання конфлікту:

"Наголошую, йдеться про регіони. Адже є поняття регіональних еліт. Повірте, на території, яка невідомо якого розміру, а щільність населення нижча, ніж у пустелі Сахара, вплив владивостоцького клану на життя на Далекому Сході непорівнянний із впливом московського клану", - сказав Тука.

Він зазначив, що щойно регіональні клани відчують слабкість федерального центру, вони із задоволенням докладуть максимум зусиль, щоб опинитися на першому місці, а не на другому. Адже для будь-якої регіональної еліти завжди вигідніше бути лідером у своєму регіоні, ніж поступатися комусь у загальній ієрархії.

Війна в Україні - останні новини за темою

Нагадаємо, як раніше повідомляв Главред, речник ГУР Андрій Юсов оцінив перспективи завершення війни в Україні, застерігши, що найближчим часом не варто очікувати її завершення.

Тим часом ударні безпілотники вразили Афіпський нафтопереробний завод у Краснодарському краї РФ, розташований поблизу місця дислокації 90-ї зенітної ракетної бригади, повідомляє Defense Express.

Росія продовжує війну за підтримки Китаю, Північної Кореї та Ірану, однак у довгостроковій перспективі їй буде складно вести бойові дії через значні втрати як у живій силі, так і в озброєнні. Про це в інтерв’ю Armyinform заявив голова військового комітету НАТО адмірал Джузеппе Каво Драгоне.

Інші новини:

Хто такий Георгій Тука

Георгій Борисович Тука (народився 24 листопада 1963, Київ) – український державний і громадський діяч. Керівник і засновник волонтерської групи "Народний тил". Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (22 липня 2015 – 29 квітня 2016), пише Вікіпедія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти