
Що відомо:
- Повітряні сили ЗСУ втратили винищувач Су-27
- Літак відвивав атаку російських БпЛА
- Пілот успішно катапультувався, його стан стабільний
Уранці 28 квітня під час виконання бойового завдання з авіаційної підтримки військ та відбиття атаки ворожих ударних безпілотників Повітряні сили ЗСУ втратили винищувач Су-27. Про це повідомила пресслужба Повітряних сил.
"Пілот успішно катапультувався, пошуково-рятувальна команда своєчасно прибула на місце приземлення, льотчика доставлено до медичного закладу для проведення діагностики", - розповіли у Повітряних силах.
відео дня
Як зазначили у пресслужбі, життю та здоров’ю пілота Су-27 нічого не загрожує, його стан стабільний.
За словами ПС, причини інциденту з'ясовує спеціально створена комісія. Розслідування вже почали.
Зазначимо, що Су-27 (Flanker за класифікацією НАТО) — радянський багатоцільовий важкий винищувач четвертого покоління, розроблений ДКБ Сухого. На озброєння прийнятий у 1990 році, а після розпаду СРСР виробляється в Росії.
Ліквідація російських літаків - новини за темою
Нагадаємо, у лютому воїни 28-ї окремої механізованої бригади знищили російський штурмовик Су-25 на Торецькому напрямку. Крім того, ймовірно було пошкоджено ворожий гелікоптер Мі-8.
Українські захисники підбили російський вертоліт Мі-8 на Донеччині під час спроби евакуації пілота біля Торецька. ЗСУ використали дрон для атаки.
Як повідомляв Главред, 24 квітня стало відомо, що на аеродромі в Ростові-на-Дону знищено винищувач Су-30СМ з бортовим номером "35". За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, вартість літака складає 50 мільйонів доларів.
Читайте також:
- Українські F-16 вже могли збивати російські літаки: деталі від Defense Express
- В Україну прибуде нова партія літаків - Зеленський
- ЗСУ показали лазерний комплекс Тризуб: збиватиме дрони, ракети і літаки
Повітряні сили Збройних сил України
Повітряні сили Збройних сил України — вид збройних сил у складі Збройних сил України, який має на озброєнні винищувальну, бомбардувальну і транспортну авіацію, а також зенітні ракетні війська і радіотехнічні війська. Військово-повітряні сили у цьому вигляді були створені у 2004 році шляхом об'єднання двох видів: Військово-повітряних сил та Військ протиповітряної оборони України.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред