
Головне:
- Українські захисники вдарили по російських НПЗ
- Пальне з атакованих заводів активно використовується армією РФ
Українські сили потужно вдарили по важливих стратегічних об'єктах російських окупантів. Це підтвердив Генштаб ЗСУ.
Українські безпілотники атакували нафтопереробний завод у Рязанській області РФ. Його продукція активно використовувалась російськими окупантами. Загалом Рязанський НПЗ виготовляв у середньому 840 тисяч тонн палива найвищого сорту для реактивних двигунів.
"Авіаційний керосин марки ТС-1 його виробництва активно використовувався авіацією військ агресора у процесах ударів по території України", - йдеться у повідомленні.
Також під атакою опинився і Новокуйбишевський нафтопереробний завод у Самарській області. Пальне з цього НПЗ використовується російськими військами на північному напрямку.
"Детальна інформація щодо наслідків ураження об’єктів наразі уточнюється. Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити РФ припинити збройну агресію проти України", - йдеться у повідомленні.
Удари по цілях РФ - останні новини
Нещодавно відразу два нафтопереробні заводи й одну нафтобазу атакували ударні безпілотники в країні-агресорі РФ. За даними росЗМІ, внаслідок масованої атаки БПЛА в Ростовській області загорівся нафтопровід, а у Новошахтинську Ростовської області загорівся нафтопереробний завод. Також у Сизрані Самарської області безпілотники атакували НПЗ.
У ніч на 3 березня в російській Уфі прогриміли вибухи після атаки невідомих дронів. Під удар потрапив нафтопереробний завод Башнефти. У результаті спалахнула пожежа.
Як раніше повідомляв Главред, в ніч на 24 лютого у Рязані прогриміли вибухи –дрони атакували один із найбільших у Росії НПЗ. Рязанський нафтопереробний завод потрапляє під удар уже втретє з початку 2025 року.
Читайте також:
- РФ намагається просуватися: Сирський розповів про "оточення" ЗСУ під Курськом
- Опубліковано мирний план щодо України: про що домовилися в Женеві
- США примушують Україну піти на територіальні поступки: про які землі йдеться
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред