Заломи на взутті : чому виникають і як їх швидко прибрати

19 лютого 2025, 05:11
2962
Чому з’являються заломи на взутті? Як позбутися складок за допомогою рушника, тепла, крему чи спеціальних засобів та запобігти їх повторній появі.
Як швидко прибрати заломи на взутті
Як швидко прибрати заломи на взутті / Колаж: Главред, скріншоти

Про що ви дізнаєтесь:

  • Чому на взутті з’являються заломи
  • Що робити, щоб позбавитись заломів на взутті

Заломи на взутті можуть з’являтися як на дорогому, так і на дешевому виробі. Частіше всього, вони утворюються в тих місцях, де взуття піддається найбільшим навантаженням – це зона гомілкостопу та пальців, а також місце, де згинається стопа. Главред допоможе розібратися з цією проблемою.

Чому на взутті з’являються заломи

Існує багато причин виникнення заломів на взутті, але найбільш поширеними є:

відео дня
  • Неправильно вибраний розмір взуття;
  • Матеріал взуття занадто м’який або занадто жорсткий;
  • Неправильний догляд за виробом;
  • Неправильне зберігання взуття.

Як прибрати заломи на шкіряному взутті

На своїй сторінці у Тік Ток dianagologovets, дівчина розповідає про те, що робити, щоб на взутті не було заломів. Якщо у вас на взутті з’явилися дефекти, то не поспішайте їх викидати. Візьміть кілька пар шкарпеток і щільно просуньте їх під складки у взутті. Потім візьміть маленький рушничок, намочіть його та покладіть зверху на взуття, поверх заломів. Після цього потрібно пройтися по вологому рушнику розігрітою паровою праскою протягом 30 секунд по різних місцях. Заломи відразу зникнуть, ефект буде помітним відразу.

Якщо на вашому взутті з’явились міктротріщинки, то ситуацію може врятувати взуттєвий крем. Наносити його потрібно у помірній кількості, тоді шкіра зволожиться і розправиться. Проте варто розуміти, що станеться це не за 5 хвилин. Протягом чотирьох днів необхідно обробляти пошкодженні ділянки взуття. Коли результат стане помітним, то залишки крему можна прибрати серветкою.

Що робити, щоб не було заломів на взутті: радикальніші методи.

  1. Проблемну ділянку на взутті нагрівають феном на низькій температурі, при цьому переміщаючи насадку по колу. Для того, щоб не пошкодити виріб, не можна довго затримуватися на одному місці та не підносити фен занадто близько. Тепло буде розм’якшувати матеріал. Під впливом теплого потоку повітря вм’ятини будуть вирівнюватися. Потім взуття заповнюють усередині папером і таким чином залишають на зберігання (можна використовувати формо тримачі).

  2. Гліцерин також розм’якшує шкіру. Він проникає в пори і насичує її вологою, надаючи їй еластичності. Засіб наносять на ватний диск або м’яку тканину і круговими рухами втирають в пошкоджену ділянку. Після цього залишають на хвилин 15 і витирають залишки. Речовина буде створювати захист, але взуття потрібно не носити хоча б дві доби, для того, щоб процес пом’якшення приніс свій результат.
  3. Є такі випадки, що найкраще і найпростіше зафарбувати вади взуттєвою фарбою. Дуже важливо підібрати відповідний колір і слідувати тим інструкціям, що написані на етикетці виробу.

Цікаво прочитати:

Про канал dianagologovets

Канал dianagologovets - це популярний тікток-канал з порадами для дівчат, на нього підписано понад 115 тисяч користувачів. Автор каналу Діана Гологовець ділиться ідеями для дому, прибирання та корисними лайфхаками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти