Абоненти держкомпанії "Нафтогаз України" можуть заощадити на оплаті рахунків за "блакитне паливо" - і отримати від компанії знижку в 1%. Про це розповіли представники компанії.
При цьому знизити можна будь-яку суму. Для цього потрібно вчасно заплатити за блакитне паливо – до 15-го числа кожного місяця (за допомогою онлайн-сервісу компанії).
"Сплачуйте за спожитий газ вчасно. Кожна сплачена гривня – це стабільне забезпечення блакитним паливом українців і сплачені податки на підтримку економіки нашої країни", - нагадали в "Нафтогазі".
Скільки потрібно платити за газ
В даний час клієнти "Нафтогазу" платять за газ 7,96 грн за кубічний метр. Тобто за умови споживання в 9,9 кубометра (соціальна норма на три людини, тільки плита) за жовтень потрібно буде заплатити 78,8 грн.
Зі знижкою ж така ж сума складе 78,01 грн ‒ чи то пак на 79 копійок менше. Втім, потрібно пам'ятати (чим більшою буде сума в платіжці – тим більшою буде і знижка).
Крім того, варто враховувати, що додатково з українців стягується плата за доставку газу (а вона різна в різних областях України).
Підвищення комунальних тарифів в Україні
Нагадаємо, раніше в Міненерго анонсували підвищення тарифів на електрику. З такою заявою виступив заступник керівника відомства Фарід Сафаров.
За словами чиновника, головна причина підвищення тарифів на світло – брак грошей для відновлення енергосистеми після ударів російських окупантів та її підготовки до зимового періоду 2023/2024 років.
Крім того, влада України заявила про плани підвищити для українців тарифи на газ та електроенергію. Про це йдеться в офіційному меморандумі до керівництва Міжнародного валютного фонду (МВФ).
"Ми твердо віддані реалізації своєчасної і амбітної програми реформ, спрямованих на вирішення давніх структурних проблем в енергетичному секторі, які посилилися війною", - повідомлялося в тексті.
Більше новин:
- Тарифи на електроенергію для населення не підвищуватимуться у квітні - Міненерго
- Тарифи зростуть удвічі: в Україні може подорожчати електроенергія
- Українцям збираються підняти тарифи на світло: у Міненерго пояснили, що сталося
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред