Інноваційні фінансові інструменти спростять та прискорять виконання міжнародних фінансових операцій, що стане стимулом для подальшого зростання темпів трудової міграції.
Про це на своїй сторінці у Facebook розповів український FinTech-бізнесмен та фінансист Руслан Алієв.
За словами експерта, для міграції (в тому числі трудової) є суттєва перешкода – це відмінність між вимогами фінансового контролю поміж різними країнами. Але, наголошує Алієв, зміни вже відбуваються — класичні фінансові установи (банки) та їх регулятори втрачають свій вплив та силу через активніше використання людьми інноваційних фінансових інструментів.
"Одним з таких інструментів є криптовалюти — вони дозволяють налагодити прямий фінансовий зв'язок між продавцем і покупцем, між бізнесами та установами. Фактично, це "цифрова готівка", яка при цьому є повністю універсальною — умовний "біткоїн" не потрібно обмінювати на іншу криптовалюту, виїжджаючи з однієї країни в іншу", – пише він.
Руслан Алієв зауважує, що криптовалюти – це "не панацея і не вершина еволюції грошей", а лише один з етапів розвитку світової фінансової системи, в якій зараз відбувається децентралізація.
"Ми поступово наближаємося до моменту, коли кожна людина матиме можливість однаково легко і "без посередників" використовувати свої чесно зароблені гроші в будь-якій точці світу", – прогнозує експерт.
Він уточнює, що певний рівень регулювання та контролю залишиться, оскільки це необхідно для запобігання порушенням закону та злочинам, але рівень фінансової свободи дуже відчутно зросте, порівняно з тим, що є зараз.
"Наслідком цього стане ще більша активізація трудової міграції, тому що інноваційні фінансові інструменти спростять та прискорять виконання операцій з грошима на міжнародному рівні", – підсумував Руслан Алієв.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред