Активний чат
Руслана
30 серпня 2011, 16:00

Руслана

Співачка, перша українська переможниця "Євробачення", народна артистка України
запитання:
333
333
Руслано, скажи будь ласка - Чи побачать фани твою фотосесію з 2003 року до альбому Дикі танці в більшому обсязі???????? Бо після виходу альбому, багато фотографій взагалі не потрапили в мережу... навіть на офіційний сайт... і навіть в маленькому розмірі... А багатьом фанам дуже подобався твій образ на тій фотосесії... і вони неможуть тепер ніде ті фотки узяти... Лише під мікроскопом придивитися їх у буклеті з диску, бо вони там надруковані дуже маленькими...    
відповідь:
Руслана
Руслана
Моя помічниця Женя є професійним фотографом, проводить всі зйомки, систематизує всі матеріали, причому робить це з таким фанатизмом, що кращої людини для цієї роботи я б не знайшла. Женя, напевно, із великим задоволенням виклала б всі фотографії, включаючи ті, де я 31 серпня 2001 року з песиком проходила повз. Дай їй волю, вона б виклала все. Тим більше, що більше половини фотографій – її особисті. Вони з фотографій робить шедеври, але навіть їх я не завжди даю їй ставити. Ми просто не встигаємо. Ми із задоволенням викладемо всі матеріали, коли буде час. Я не даю такої свободи помічникам – щоб вони самі все повикладали. Зі мною вони не встигають обговорити всі питання, тому сайт у нас зараз не оновлюється. Він трохи оновився під нову пісню «Вау». Спочатку мені потрібно вивести альбом і проект в те русло, яке я запланувала, а творчих креативних ресурсів в Україні не вистачає мені, аби закінчити роботу над цим альбомом. В Штатах це робити занадто дорого. Я намагалася там працювати, але повернулася в Україну, бо, вибачайте, закінчилися гроші. Тож я призупинила сайт, бо це – наше лице, тому що у мене ще не готовий альбом. І доки не буде готовий новий альбом, ми не зможемо займатися старими матеріалами. Нам цікавіше давати новий продукт. Ми живемо не минулими, а майбутніми проектами. Але деякі костюми, які подобаються моїм фанам, я використовуватиму в майбутніх фотосесіях і шоу. Тож цей образ ви побачите ще мільйон разів у нових проектах.
запитання:
Annie
Annie
Как считаете, был ли полезен депутатский опыт? Если да - то чем?
відповідь:
Руслана
Руслана
Мені дуже шкода, що я була в парламенті. До того я була такою дитиною. Мені так шкода, що я все це побачила. Краще б я всього цього не знала і думала, що так воно у рожевому світлі і виглядає. Мені було прекрасно на Майдані. У мене було відчуття, що ось таке воно прекрасне життя, всі говорять правду, й ніхто ніколи не бреше. А коли потім починаєш розуміти, що все це було фальшю… Це такий облом, і таким себе почуваєш ідіотом. Бог з тим, що тебе використали, але сумно – де ж та казка, в яку ти вірив, на якій планеті?    Дякую за таку велику кількість політичних запитань. На сьогоднішній день я маю чітку сформовану політичну думку. Напевно, за цей досвід я вдячна, за те, що взагалі пройшла через політику, бо до цього мене абсолютно не цікавило за якою схемою живе моя держава, як вона розвиватиметься, що з нею буде. Я була настільки далека від цього. Я – музикант до останньої молекули у своєму організмі. Зараз я вже принаймні розумію, що ніхто мені лапшу на вуха не повішає. Коли я чую лозунги, чітко розумію, який технолог це приблизно писав, який політолог задіяний у цьому проекті. А люди слухають і вірять кожному слову. А я розумію, до чого це ведеться, і яка підноготна всього цього.    З одного боку мені прикро, що я пройшла через цей досвід, а з іншого я шукаю якісь плюси від цього. Принаймні тепер я точно знаю, де правда, де – ні.
запитання:
соня
соня
Чого очікуєте від участі у фестивалі Crimea Music Fest?
відповідь:
Руслана
Руслана
Я хочу познайомитися з виконавцями. Мені цікава вся сучасна міжнародна етнічна музика. В поп-музиці, ясно, що це вже компіляція. Знаю, що їдуть якісь цікаві хлопці з Казахстану, оперна співачка з Австралії, учасники з Іспанії… Це – міжнародний фестиваль, і мені цікаво подивитися, як сьогодні у світі живе автентика в сучасній музиці. Бо в Україні всі цього бояться, як чорт ладану. Три рази зіграти на трембіті – і вже говорять, що, крім мене, на трембіті ніхто не грає. Не можна з однієї крайності в іншу. Це, можливо, як раз і нагадає Україні, що немає чого боятися. Це – єдине, що у нас є взагалі. Потрібно навпаки це любити. Але старше покоління дуже відрізняється від нового тим, що дуже цінує свою пісню, свою музику. а новому поколінню потрібне сучасне, стильне і незрозуміле.    Я би хотіла на «Crimea Music Fest» побачити прояви характеру в музиці. Туди їдуть люди, які збирають по аборигенах старовинні шаманські приколи. Мені на це дуже цікаво подивитися. Я уважно слідкую за всіма світовими автентичними фестивалями. Це взагалі бомба, що у нас починаються такі речі. Мені шкода, що не в Карпатах. Що ж я Пугачовій не підказала, що в Карпатах м’якший клімат?:)
запитання:
elfa
elfa
Добрый день. Скажите, на что Вы никогда не согласитесь пойти ради творчества, искусства?
відповідь:
Руслана
Руслана
Я ніколи не піду проти себе. Якщо навіть мене не буде не сцені рік, два чи три, але я не випущу пісню тільки тому, що мене давно не було чути. не було, значить, я до кінця не сформувала ідею і не хочу випускати її в сирому вигляді. Це не означає, що у мене немає ідей – їх у мене багато, але я до кінця можу бути не задоволена їх реалізацією. Значить, мені ще треба посидіти, пошукати. Ви що думаєте, «Дикі танці» на голову впали? Це ідея, яка шукалася і формувалася два-три роки. Ви її взнали, коли вона вже реалізувалася, а скільки я до неї йшла, ви ж не знаєте. Так само і нові проекти, які я роблю. Тому я не піду на це заради підтримування імені на плаву. Я вважаю, що це істерика, і я цим займатися не хочу. Я люблю зробити пісню, яка мені подобається, і проект у своє задоволення. Я відчуваю в цьому сенс, і тоді видаю це. Скільки мене було в телевізорі за останній місяць – мене це цікавить менше за все.
запитання:
зося
зося
Руслана, а какую кухню Вы любите?
відповідь:
Руслана
Руслана
Я люблю готувати сама. Я люблю просту яєчню, яку я сама посмажила. Я люблю і вважаю максимально корисною нашу українську кухню. Не в плані жирної свинячої кістки, а в плані всіх наших продуктів. Я іноді люблю покуштувати екзотичні страви, але це так, швидше для забави. Я люблю сама робити творог і домашній кефір. Я купую у бабць на базарі перевірене козяче і коров’яче молоко, я не купую це в магазині. Я люблю купити домашню курочку, качечку, яєчка… Я виросла в селі у бабці, і я люблю нашу сільську домашню кухню, помірну кухню (без булочок, сметани, пампушок і смальцю). От зараз у мене в духовці печуться яблучка. Я приїду – у мене будуть сушки, які я сама собі нарізала. Я ходжу на базар, беру у людей телефони і купую домашні продукти. Я беру мед, пилок, сливки, грушки, бульбу, помідорки… Я не їм у ресторанах. Якщо я приходжу в ресторан на будь-яку зустріч, делікатно п’ю чай, їм фрукти. Це максимум, який я можу собі дозволити. Я так, я люблю свою кухню, коли до мене приїжджає і готує мама. Мамині котлети – це фантастика! Мама мені дзвонить і каже: «Русланочко, я їду тобі готувати відро котлет». «Відро котлет» від мами – слюнка тече одразу у половини українського шоу-бізнесу, хто хоч раз спробував котлету моєї мами.
запитання:
Марічка
Марічка
Як ставитеся до російської поп-музики? Чи товаришуєте з кимось із російських артистів?
відповідь:
Руслана
Руслана
Зараз на проекті ми потоваришували зі Стасом П’єхою та Діаною Арбєніною. Це дуже хороші музиканти. Для мене це було відкриттям. Колись я співала дуетом із Варварою. Знайомі ми із Валерієм Меладзе, часто виступали з ним на концертах (не разом, а в одному концерті). Зараз проект «Голос країни» мене дуже об’єднує із Костянтином Меладзе. Костю я вважаю одним із найкращих продюсерів та музикантів. Я його дуже ціную. Та я багатьох знаю.    В російській поп-музиці багато експериментів – вдалих і невдалих, як і в будь-якій поп-музиці. Російський ринок настільки великий і самодостатній, що працює виключно сам на себе. Він не працює на зовнішній ринок. Він тільки робить перші спроби.    Коли Росія на «Євробаченні» перестани співати англійською, а заспіває російською, тоді я скажу – респект. Поки що я чекаю, коли справжня Росія з’явиться на «Євробаченні». Справжня Росія.
запитання:
Марічка
Марічка
Як ставитеся до критики? До чих критичних зауважень завжди дослухаєтеся?
відповідь:
Руслана
Руслана
Люди добрі, мені здається, що мене з самого ранку і до вечора тільки і роблять, що критикують. Мене похвалили один раз після «Євробачення» і все, почали сварити. Нащо ти пішла в політику? Нащо ти з неї вийшла? Навіщо ти підтримала Ющенка? Чого ти зараз його не підтримуєш? А навіщо ти пішла за Тимошенко? І навіщо тепер пішла від неї..? Зрозуміло, що є зауваження, які мені здаються несправедливими.    Близькі люди можуть робити мені зауваження. Мої мама і тато роблять дуже хороші зауваження. Сашко буває несправедливим, але у більшості випадків він правий. Можливо, він неправильно робить, що висловлює зауваження у різкій формі або до сцени чи одразу після сцени, тобто не вибираючи момент. Але я вважаю, що це нормально, така критика має бути.    Звичайно, не можу сказати, що її обожнюю, як і всі ми. Але врешті-решт я її слухаю. А з часом я починаю її слухати ще більше.
запитання:
Сергій
Сергій
Скандали, відверті фотосесії - це для Вас прийнятний спосіб піару? Як ставитеся до таких способів привернути увагу до себе (що часто властиві багатьом сучасним артистам)?
відповідь:
Руслана
Руслана
Я пам’ятаю одну свою дещо еротичну фотосесію у Греції. Але її робив дуже видатний фотограф. І робилася вона для дуже достойного журналу. Один раз мене запросив «Плейбой», але ми відмовили. Вони хотіли мене на обкладинку одразу після «Євробачення». А більше я ні в чому не замішана.    Була ще одна фотосесія, де ми знімалися у нижній білизні. Вона була дуже цікава і романтична. Організував її один наш достойний журнал, один із найкращих, топових. Там буле дуже красива білизна. Але я не робила це заради піару – мене просто вже взяли за горло і сказали, що дуже потрібно.    Але, до речі, це все робиться разом із Сашею. І якщо я бачу, що йому якісь речі не подобаються, то я на це не піду. Я проти нього не піду. Якщо він говорить, що йому щось не подобається, то я цього робити не буду, навіть якщо це буде в ущерб моїй кар’єрі. І таких випадків, до речі, було чимало.
запитання:
avtimn
avtimn
Хоч як з хмари цідить мжичка,    Окропляє лана,    Хай щастить тобі, Лижичко    На ім"я Руслана!
відповідь:
Руслана
Руслана
Дуже Вам дякую!!! Треба переслати це мамі:)
запитання:
Egor
Egor
Странно,но на мой предыдущий вопрос Вы так и не ответили. Может Вы кого-то боитесь? Я например не боюсь никого и при СССР не боялся. Вы же в чем-то политик,значить тем более Вам бояться нечего.
відповідь:
Руслана
Руслана
Я нічого не боюся. Намагаюся толерантно і інтелігентно відповідати на запитання. Якщо десь я згладжую кути, то тільки через те, що не люблю конфліктні речі. Я уникаю конфліктних моментів, які є зайвими у нашому житті. Я нічого не боюся. Все, що я могла сказати в цій країні, я вже давно висловила. Всі знають мою думку, і вона не змінюється. Я стабільна, як ніхто.
запитання:
влад демиденко
влад демиденко
коли ви думаєте кінчати свою карєру
відповідь:
Руслана
Руслана
Ніколи. Зважаючи на те, що вважати кар’єрою. Якщо мається на увазі процес творчості – це основа того, заради чого я це все роблю. Якщо ви думаєте, що для мене все розпочинається з того, як моя мордочка з’явилася у телевізорі або десь на корпоративі, то це не так, це не весь процес творчості. Найцікавіше відбувається у студіях, на репетиціях. Ця закадрова кухня – найцікавіша.
запитання:
Alex__Angel
Alex__Angel
Привет. Знаю что звезды практически не интересуются их фан-клубами, ведь они творят прежде всего для себя. Но все же, поддержка фан-клубов является частью маркетинга и PR бренда...        Раскрутка Вконтакте это конечно хорошо, но почему-то «активна» только страничка Русланы (на которой фаны пишут только приятные слова или идет обсуждение шоу «Голос країни»). Почему форум и группы Вконтакте «мертвы»? Почему отсутствует поддержка группы «Офіційний Всеукраїнський фан-клуб Руслани»? Где фан-клуб в его общем смысле? Почему нет проявлений творчества, конкурсов (кстати награда может быть не обязательно материальной, можно придумать виртуальные…), тусовок, работы в команде, …? Как думаешь, есть ли тут просчет специалистов по маркетингу и PR? Или так и должно бить?        P.S. “Настане день великої битви за цей завод. Він вже настав. Я виходжу на цю битву.” Хочется увидеть мнение о том что это за битва? =)    
відповідь:
Руслана
Руслана
Нічого подібного!    Зв’яжіться з нами і напишіть свою пропозицію. Якщо ви готові нам у цьому допомагати, ми із задоволенням будемо співпрацювати. У нас не вистачає рук. В першу чергу ми здійснюємо інші активності. У мене величезна міжнародна діяльність, концертна діяльність, багато зйомок, тому я просто фізично не в стані це зробити. У моєму офісі немає великої кількості людей – у мене всього три менеджери. І ці менеджери ледь-ледь справляються з концертною діяльністю, піар-діяльністю, промо-діяльністю. Якщо ми щось не встигаємо, значить, ми просто це не встигаємо. В період кризи, дорогі прихильники, допомагайте і підключайтеся, а не чекайте, коли все буде готово і зроблено нами. Якщо маєте ідеї – надсилайте нам їх, ми для них відкриті.    Але, будь ласка, не називайте мене брендом. Бренд – це абсолютно штучно сформована річ для продажу, торгівлі. І називати музику брендом – це «отстой».
запитання:
kenrol
kenrol
Почему нет Шоу для пенсионеров. и кому за 50    Мы уже никому не нужны.    Вы думаете, никто не умеет петь рок, поп музыку    А сколько написанных и не спетых песен ..    ЭХ...    Я уверен, что рейтинг каналов взлетит в несколько раз    Что вы скажете?    Спасибо    
відповідь:
Руслана
Руслана
Цю пропозицію теж потрібно оформлювати і нести на телеканали. Якийсь канал обов’язково цим зацікавиться, я впевнена. Є дуже багато хороших ідей, які є просто хорошим ідеями, і нема кому цим займатися, їх реалізовувати. Якби я була продюсером телеканалу, я взяла б обидві ці ідеї і зробила би і конкурс композиторів, і шоу для пенсіонерів. Впевнена, що ті, кому за 50, ще можуть дати фору тим, кому за 10 і 20.
запитання:
kkuzia
kkuzia
Планируется ли в ближайшем будущем выход новых клипов на Ваши песни?
відповідь:
Руслана
Руслана
Так, багато й одразу. Осінь буде плідною.
запитання:
kkuzia
kkuzia
Есть ли у Вас страницы в социальных сетях? Если да - то в каких? Ведете ли Вы их самостоятельно или поручаете это своим помощникам?
відповідь:
Руслана
Руслана
Я доручаю це своїм помічникам, кажу чесно. Я зареєстрована у «Фейсбуці», «В контакті», «Твіттері». Мої помічники не пишуть «відсебятіни», а завжди радяться зі мною. Навіть новини, які ставляться на сайт, зі мною узгоджуються перед тим. Побажання та привітання до мене доходять усі. Мені все це передають – і привітання, і побажання, і зауваження, і критику. Якщо хтось додається, то я теж про це знаю. Тобто я в курсі основних речей. А за те, що я не можу щодня цим сама займатися – вибачайте.
запитання:
lubffzsamsungom@meta.ua
lubffzsamsungom@meta.ua
Привіт Русланочка! дякую за такий класний номер Тоні Матвієнко, після Голосу країни, ми побачим тебе ще в якомусь шоу? взагалі ти дивишся якісь шоу, чи тільки береш в них участь? дякую за відповідь.
відповідь:
Руслана
Руслана
«Голос країни» – це єдине шоу, в якому я взяла участь. Перед цим я брала участь тільки у «Форт Боярд» та «Бум» - це екстремальні шоу. Всі інші шоу мене не приваблювали, хоча багато разів мене на них запрошували, в тому числі і канал «1+1». На «Голос країни» я погодилася. Це для мене ексклюзивний проект. Мушу чесно зізнатися, не зовсім комфортно почуваюся в ролі тренера, тому що я боюся брати на себе відповідальність за чиюсь долю. Я навіть не знаю, як буду виховувати дитину – дуже боюся за когось приймати рішення. Мені це дуже некомфортно. Я вважаю, що кожна людина має за себе приймати рішення сама. Тому довгий час я всім своїм конкурсантам, учасникам у моїй команді: «Ви самі маєте вирішити, що хочете. Я буду тільки вам допомагати, давати влучні поради. А за вас приймати рішення, ламати вас об коліно не буду». Я знаю, що інші використовували інші стратегії – я такого не робила.    Я не знаю, в яких ще шоу братиму участь. Спочатку мені потрібно закінчити два альбоми.
запитання:
Зусь
Зусь
Хотя от шоубизнеса я дальше некуда, но заметил такую тенденцию. Все украинские пректы по выращиванию звезд сводятся к поискам именно певцов. Да, это интересно. Однако, если им будет нечего петь, то тут уж каким ты голосом не обладай, а душу народа не расшевелишь.     Практически все иксфакторщики, фабриканты сейчас вынуждены петь в основном песни советского времени. В общем, такой вопрос: слышалили ли Вы, что планируется конкурс для юных композиторов, поэтов, для тех, с кого и начинается песня с большой буквы? Если не слышали, может знаете, какие-то механизмы для поиска и обучения авторов песен?
відповідь:
Руслана
Руслана
Я пропоную, щоб людина, яка поставила це запитання, оформила цю ідею і написала листа, наприклад, на ім’я Олександра Ткаченка, продюсера каналу «1+1». Думаю, що вони напередодні «Голосу країни-2» захочуть розглядати таку базу. Ми на «Голосі країни» всіма способами уникали пісень радянських часів, хоча було виконано кілька хороших хітів того часу.    Наші виконавці так пишуть пісні, що тільки вони самі можуть їх заспівати. Наприклад, іншим виконавцям важко співати пісні Білик, бо вони написані так, що звучать тільки в її виконанні. Важко співати «Океан Ельзи», бо тільки у виконанні Вакарчука вона звучить. Не Вакарчук співає – воно вже не звучить. Те саме й з «ВВ». Правда, Тоні Матвієнко вдалося заспівати «Весну». Це був експеримент, але сталося чудо, унікальні речі. Мої пісні спробували поспівати, Пономарьова, Могилевської – не так. Тож потрібно цю базу пісень розширювати. У нас просто немає власної бази українського караоке. Є пісні радянського періоду та Сердючка.
запитання:
grusha)
grusha)
Руслана, будете ли Вы читать книгу, написанную нашим Президентом, "Украина - страна возможностей"? Чего ожидаете от этой книги?    Как Вы вообще относитесь к политикам в литературе?
відповідь:
Руслана
Руслана
Це Президент таке пише? Вау!!!
запитання:
Нік
Нік
Як ставитеся до виступів на підтримку політиків, які, як правило, відбуваються перед виборами? За якого політика або політичну силу ви б не погодилися виступати за жодні гроші й гонорари?
відповідь:
Руслана
Руслана
Мені здається, що під час минулих виборів я все за всіх відспівала. З 2004 року мені вже так вистачило тієї політичної підтримки… Зараз я не має жодною відповіді. Я не можу нікого підтримувати. Того, кого я підтримувала, не сьогодні, так завтра посадять. А що далі відбуватиметься в українській політиці дуже важко сказати. Судячи з усього, все відбувається за сценарієм, коли в нас скоро з’явиться «Єдина Україна» за російським зразком, куди увійдуть всі партії, а решті просто дозволять існувати, за що вони стануть ручними та керованими. Все, що зараз відбувається в політиці, проходить повз мене, слава Богу.    От якщо я знову поїду на «Євробачення» і переможу, тоді знову почнуться полювання на Руслану. А зараз поки що мене всі залишили у спокої.
запитання:
Нік
Нік
Запитання про що вам набридли більше за все (враховуючи величезну кількість інтерв*ю, яких вам довелося дати, та часте спілкування із журналістами?
відповідь:
Руслана
Руслана
Мені набрид постійний брак часу. Це єдина вада нашої роботи. Нічого не встигаєш і злишся сам на себе. Більше мене нічого не дратує. Кожне інтерв’ю завжди цікаве і так чи інакше чимось запам’ятовується. Звичайно, буває, що інколи журналіст як поставить запитання, а ти дивуєшся потім все життя. Але таких не дуже багато. Мені щастить із журналістами.    От мене одного разу «мочили» журналісти в Європі за проблему, пов’язану з торгівлею людьми. Ту прес-конференцію я ніколи не забуду. Це була жесть.    Оця історія шикарна. Коли ми виступали на День незалежності на Майдані, підбігає дівчинка – ні назви телеканалу, ні імені, просто з мікрофоном, з камерою (моя камера десятирічної давнини пристойніше виглядає). А багато людей хочуть взяти автографи, сфотографуватися… Охорона кричить на мене: «Руслано, не ставай, бо ти тут зараз зробиш проблему. Йди вперед!». Ця дівчина мене хапає за руку, становить: «Давай, Вася (чи Пєтя), знімай! Русланко, розкажіть, будь ласка, як Ви починали свою кар’єру? Як Ви стали музикантом?». Я не нею дивлюся і не розумію, чи з нею все гаразд. Я кажу: «Ви знаєте, я не можу так швидко про це розказати». – «Добре, розкажіть про своєє кохання з Сашком. Як ви зустрілися?» Мені вже просто стало цікаво, яким же буде наступне запитання. Я їй кажу: «Ви розумієте, одним реченням я про це не розкажу». А всі кричать, охорона штовхає, довкола легкий армагедон. «Розкажіть тоді, як Ви готувалися до Євробачення». Вона мені підняла настрій. Я із принципу їй намагалася відповісти. Єдине, мені здалося, що вона не чекала відповіді, а просто відторохтіла всі свої запитання. Таке не набридає. Такі інтерв’ю додають нереального позитиву і гарного настрою.
запитання:
Нік
Нік
Розкажіть якусь цікаву/смішну історію, пов"язану з вашими шанувальниками...))
відповідь:
Руслана
Руслана
Мої шанувальники якось у Харкові влаштували «бєспрєдєл». Те, що вони всі вдягаються під мої костюми – їх дуже легко впізнати. Вони всі вдягаються однаково – з усіма шкіряними прибамбасами. Вони завжди ходять із бубнами - їх завжди видно й чути за сто кілометрів. Але коли у Харкові вся наша фан-команда піднялася і почала гучно скакати на «Баладу», здивувалися всі… Навіть я. Я не могла їх заспокоїти. В них прокинулося якесь буйство! Вони танцювали так, ніби в мене на сцені вже була дискотека. Я просто не могла заспівати «Баладу», вони просто не давали мені її заспівати, хоч вбий. Як я не старалася видати якісь романтичні нотки – нічого. Вони там били собі в бубни – я їм на сцені не заважала:) Як я зрозуміла, вони собі в залі влаштували «afterparty». І щоб їм не заважати, я акуратненько заспівала «Баладу» і пішла далі.    Було дуже багато різних смішних історій. Мені подобається, коли до мене підходить дитина, яка народилася в рік моєї перемоги, і каже: «Я – ваша шанувальниця». Кажу: «Молодець! Як тебе звати?» Відповідає: «Марічка». – «Ой, а ви знаєте, я народилася як раз в той рік, коли ви перемогли». Кажу: «Боже, Марічко, звідки ж ти мене знаєш? Ти ж ще маленька». А вона каже: «Знаю. Я хочу на вас бути схожою».    До речі, ті діти, які народилися в 2004 році, дуже шустрі, підірвані та енергійні. Вже не перший раз зустрічаю дітей, які народилися у 2004 році. Я шкодую, що я не завагітніла у 2004 році. Моя б дитина як раз відповідала б енергетиці по повній програмі.
запитання:
ТІна
ТІна
- Слава, популярність для Вас є випробуванням чи нагородою?    - Яку отриману нагороду вважаєте найважливішою на сьогоднішній день? Яку - хотіли б отримати?
відповідь:
Руслана
Руслана
Популярність – це випробування, однозначно. Її дуже важко назвати нагородою. Тому що людина ж не тільки з позитиву та достоїнств складається – як правило, я ще й певні негативні речі, які виникають упродовж життя. Саме популярність примушує від них відмовлятися, оскільки ти не маєш права ні на слабинку, ні на проблеми… Ти завжди мусиш бути в тонусі.    Найважливішою нагородою буде справедливо назвати «Слов’янський базар», тому що з нього все почалося. Це була найскладніша нагорода. На «Євробаченні» ми були більш розслаблені. Це була командна нагорода. А на «Слов’янському базарі» я була одна на сцені. Це не було страшно – тоді це було трошки важко. Але класно. До речі, я б із задоволенням зараз повернулася у 1996 рік.    Яку нагороду хотіла б отримати? Греммі, звичайно. Що за питання!
запитання:
Василь
Василь
Руслано, дякую Вам за Вашу творчість. Питання: скажіть, чи існує справжня дружба та щирість у шоу-бізнесі?
відповідь:
Руслана
Руслана
Так. Наприклад, я у прекрасних стосунках із Сашею Пономарьовим, Ірою Білик, Ані Лорак, Фаготом і Фоззі (ТНМК), Гайтанкою, Едіком Клімом (він репував мою останню пісню «Вау»). У справжній тусовці, де немає гламурної попси, у нас дуже хороші людяні стосунки. Ми всі просто знаємо ціну успіху. В цій тусовці немає випадкових людей, які випадково здобули успіх. Це все – люди, які йшли до нього досить непростим шляхом. З Кузьмою у мене гарні стосунки. З ним я скоро поїду на концерт «Rammstein». З Кузьмою мене Сашко відпускає.
запитання:
kid
kid
Доброго дня! Руслано, розкажіть, будь ласка, як ви провели літо? Де втсигли побувати? Чи встигли відпочити? Чим воно вам запам*ятається передусім?
відповідь:
Руслана
Руслана
Це літо я повела в Україні, завдяки «Голосу країни». Як сказали, «я невиїзна» до кінця проекту. Али при цьому я примудрилася заспівати на Кіпрі, в Румунії (дати сольний концерт у Бухаресті), в Болгарії, виступити на відомих телевізійних шоу, в тому числі в Болгарії та Румунії. У мене було багато концертів по Україні. Тож літо запам’ятається тим, що ми багато працювали над новим альбомом, розпочали підготовку до нових кліпів. Це літо було дуже творчим та плідним. Я дуже багато працювала 50/50 – 50% на себе, 50% – на «Голос країни».
запитання:
Даша_
Даша_
Як Ви ставитеся до різноманітних талант-шоу? Чи багато, на Ваш погляд, вони дають молодому виконавцю?
відповідь:
Руслана
Руслана
Різноманітні талант-шоу мене не цікавлять, якщо вони сфокусовані на різних скандальних речах. Якщо ж акцент робиться на талант, тоді це цікаво. Тобто мені не цікаве шоу, яке сфокусоване на таких історіях, як то ось хтось розійшовся зі своєю дівчиною – давайте всі слідкувати, як він з нею миритиметься. А талант-шоу, де я можу побачити, як артист співає, танцює, що з ним відбувається, як у нього змінюється характер (чи він боєць, чи не боєць, чи він розкис, чи навпаки – вчепився), мені цікаві.    Світові талант-шоу дуже відрізняються від наших. У нас дуже мало таких талант-шоу, які я описала. Чому я можу відзначити той проект, у якому я зараз беру участь – «Голос країни», тому що там як раз мінімум цих інтриг і максимум уваги на те, як людина співає, і ніхто не скотився до всіх цих варіантів. Хоча наша аудиторія, напевно, вже звикла до подібних інтриг, наїлася ними і готова побачити нормальні талант-проекти.
запитання:
Cat
Cat
Как проходит подготовка к "Крым Мюзик Фесту"? Сколько песен Вы там споете и какие? Насколько престижно для артиста выступление на этом фестивале, на Ваш взгляд?
відповідь:
Руслана
Руслана
Мені подобається відповідальне ставлення організаторів до підготовки та проведення цього фестивалю. Зрозуміло, що вперше проводити фестиваль дуже важко. На третій-четвертий рік все відбуватиметься по накатаній схемі. А от зараз їм все це налаштувати – це такий менінгіт. Але вони такі молодці, що зробили акцент на етнічній музиці. За це їм такий величезний респект! Вони запропонували мені зробити в дечому оригінальні речі: ми зробили попурі з моїх найкращих пісень (я назвала це «Бест попурі»), куди увійшли «Музиченьки», «Коломийка», «Дикі танці» тощо. В тому числі ми презентуємо нову пісню, яка матиме відтінки джіпсі. Це буде карпатсько-балканський джіпсі, а, може, й слов’янський джіпсі. Не знаю, як це правильніше назвати. У нас буде дуже гарна постановка – я літатиму там на тросі… Сподіваюся, що все пройде добре.    Престижно виступити на такому фестивалі. Однозначно. Там дуже великий склад артистів. Вони зібрали всіх, кого могли. Зараз це виглядає достатньо претензійно. З усього світу з’їдуться учасники. Особисто мені буде цікаво послідкувати за цим фестивалем.
запитання:
Cat
Cat
Руслана, знакомы ли ВЫ с Аллой Борисовной лично? Если да, то поддерживаете ли отношения? Как часто общаетесь?
відповідь:
Руслана
Руслана
Я знайома із Аллою Борисівною особисто. Я дуже високої думки про неї. Вона мене багато разів запрошувала на свої заходи, зокрема, я виступала на її Різдвяних зустрічах, зараз я готуюсь до виступу на її новому заході в Ялті – до «Crimea Music Fest». Для моїх виступів відвели аж два дня, під мене спеціально робиться велика цікава постановка (я буквально там буду стояти на голові). Мені здається, що Алла Борисівна хорошої про мене думки у професійному сенсі. І мені подобається, що вона в мені завжди підкреслює етнічні елементи. Тому коли мені в Україні говорять: «Боже, Руслано, ну, скільки ж можна?» Мені смішно, навіть хочеться сказати: «Вибачте, а Пугачовій подобається»:)
запитання:
Зусь
Зусь
Откуда у Вас такая любовь к кожаным изделиям?
відповідь:
Руслана
Руслана
Не знаю. Напевно, звідти ж, звідки у мене любов до дісторшн-гітари, до танцювально-етнічної музики та трембіти. Є речі, які у поєднанні дають дуже оригінальний і неповторний стиль.
запитання:
Зусь
Зусь
Здравствуйте, Руслана. Вы первая украиномовна певица, чьи песни я слушал с удовольствием. И возможно последняя, чьи записи я покупал на кассете. Спасибо за хорошо проведенное время! Но, статьи, интервью с вашим участием я практически не читал.     Теперь о политике.     Когда вас видел в сесионном зале, казалось, что вы часто не очень понимали, где очутились. Это так или мне показалось с ТВ экрана?     Что, на ваш взгялд, не в состоянии сделать депутат ВР, хотя многие этого от него ждут?     Кого из украинских политиков до сих пор считаете порядочными людьми?     Случалось ли вам отказывать в помощи родственникам из-за того, что они этой помощи не были достойны, а не потому что не имели возможности помочь?
відповідь:
Руслана
Руслана
Зараз це коментувати не актуально. Тому що той парламент, в якому я була, вже сьогодні не існує. Сьогодні абсолютно нова й інакша схема парламенту. Тим більше, що наш парламент, як і політична ситуація в принципі, настільки швидко трансформується. Сьогоднішнього парламенту я не знаю. Тоді для мене це був цирк на дроті, бесплатний цирк. Там було дуже багато речей, які я чисто по-людськи не сприймаю. Я до цього не змогла прилаштуватися. Це – комедія, яка розігрується щодня, причому кожен знає свою роль, один одному підігрує. Навіть якщо розігрувалася бійка, то це робиться з метою підняття рейтингу. Потрібно, аби твоя крилата фраза (причому не суттєво яка вона – конструктивна чи неконструктивна, позитивна чи негативна) потрапила в Інтернет і була підхоплена прессою. Це – дуже чітка технологія, в якій я не мала місця, через що дуже скоро покинула парламент. Тому що такі чужерідні тіла, як я, в парламенті не приживаються. Туди може потрапити тільки своя бактерія – чужа бактерія там одразу викликає бродіння в мозку сталих депутатів.    Я взагалі не бачила депутатів, які роблять те, що від них чекають. Вони давно вже роблять те, що чекають самі від себе. По-моєму, люди давно вже плюнули на це і нічого від них не чекають. Давним-давно всіх парламентарів залишили у спокої, і вони варяться у своєму власному соку, займаються виключно своїми справами, нібито державними.    Звичайно, я би не хотіла так говорити про всіх. Але зараз така схема: депутат ручний, а кнопка тиснеться в залежності від певних вказівок. До речі, це застала і я в нашому скликанні. У Верховній Раді V скликання так само були випадки, коли мені, наприклад, доводилося голосувати проти фракції, проти вказівок і всіх прохань. А так, у більшості випадків, на зібраннях фракції вирішувалося, що за такий закон ми голосуємо так, а за інший – не голосуємо. Якби там була взята до уваги думка кожного, то це можна було б аналізувати. А так, парламент ручний, а зараз він, тим більше, ручний.    Кого вважати порядними людьми? Мені б взагалі не хотілося розбирати таку ситуацію, оскільки батьки мене виховували по-інакшому. Мені недоречно говорити про чиюсь порядність чи непорядність. Я вважаю, що це неінтелігентно і невиховано. Не в моїй компетенції говорити про порядність чи непорядність людей. Бог сам бачить їх порядність, і зрештою їм жити з їх порядністю чи непорядністю. Ми все одно нічого не змінимо. Якщо ми терпимо таку систему, значить, ми згодні з нею. А якщо вона нам не подобається, значить, треба щось змінювати, і тоді не доведеться ставити всі ці запитання.
запитання:
avtimn
avtimn
Ось нарешті, люба Руся, я до Вас і доберуся!        По-перше, як Ви вважаєте, чи може бути незалежною 20-тирічна країна, 20 років у котрій панують воріженьки?        По-друге, прокоментуйте, будь ласка, наступну думку:    "А жінки! Жінки! Горе вам!    Хоч літні ви, хоч молодії:    Даруйте гімновим словам -    Ні долі в них вам, ні надії!"        По-третє, оцініть час, коли:    а) усміхнеться доля;    б) згинуть воріженьки;    в) запануєм ми;    г) душу й тіло положим;    д) покажем що ми браття?        Хоч сто разів скажи, я буду щасливий, будеш, колись, можливо у наступному житті, та точно не зараз.        На жаль, таких нонсенсів у тексті Державного гімну дуже багато, ба більше того, є конкретні протиріччя із чинною Конституцією України, не дарма ж народні депутати відірвали від текста один куплет і цим обмежилися. Адже вже перший рядок другого куплету порушує одразу 5 статей Конституії.        Ви є народна артистка, то ж я, як представник цього народу (Пегрук - пересічний громадянин України), у Вас і питаю, чи погодитесь Ви ознайомитися із альтернативним текстом? Куди у разі Вашої згоди направити текст та два попередні записи?
відповідь:
Руслана
Руслана
1) Мені наше двадцятиріччя здалося вже якимось занадто скромним. Я розумію, що в державі немає коштів – але ж не до такої степені. Якось все занадто скромно пройшло. Мені здається, двадцятиріччя пройшло скромніше за будь-яке інше святкування. Це погано, тому що не відклалося в головах людей. Все це, не зважаючи на те, що ми виступали на Майдані, була гарна сцена і добре організований концерт. Але, як на мене, все відбулося дуже заурядно – не було жодних ексклюзивних речей, спеціально придуманих ідей. Все виглядало так, ніби всі взагалі бояться такого святкування. Було багато міліції. Я не так давно була на святкуванні дня незалежності у Білорусії. Там дуже напружена ситуація. У нас вже нібито посадили всіх, кого можна було посадити… Я така кількість міліції особисто меня зіпсувала враження – залишилося відчуття, що хтось боїться цього свята. Тому я не змогла його в повній мірі відчути. Хоча особисто для мене це був великий день.    Ці 20 років по динаміці, на жаль, виглядали наступним чином. Я зараз говорю не про політику чи економіку, а виключно про музичні процеси. Як на мене, пік був на початку 90-х років, коли повискакували всі яскраві зірки, дуже багато виконавців. У 90-х все це трималося, у музикантів була незалежна думка. Вони робили пісні, не думаючи про радіо, формат, корпоративи. У 2004 році нам чудом пощастило, що ми зачепили той момент, коли можна було дати ковток свіжого креативу. І після цього ми конкретно пішли на посадку. Мені здається, що зараз без умовних одиниць не те що пісня, а навіть нота не з’явиться. Для мене це дуже дивна динаміка.    Я вже мовчу про те, що має бути якась екзотика, оригінальність, ідентиікація з українською музикою. У ситуації спостерігається дуже прагматична ситуація. Але це не песимізм, а констатація фактів. На цьому тлі, як правило, й будується новий спалах. Саме на такій ситуації.    2) Мені здається, що ці слова, як і Гімн України, є не дуже актуальними. Коли ці слова писалися, в Україні було лихо, і вони справді мали якийсь сенс. Зараз таких висловлювань потрібно уникати. Зараз потрібно більше позитивних, життєстверджуючих, радісних слів. А ці всі заперечення… У нас так багато заперечень – у нас на одне слово двадцять заперечень. В Україна людина ще не встигла висловити думку, а у неї вже мільйон опонентів. Я не хочу коментувати слова, які зараз не мають акутальності. Як на мене, це не актуальні зараз слова, вони не сучасні.    3) Не треба песимізму. Якщо є час, то його потрібно використовувати на оптимізм. Якщо вдаватися в такі філософські розмірковування, то можна і до протиріч дійти. Я раджу менше розмірковувати, а більше робити. Є вільна година – сядьте й почитайте книжку, подивіться гарне кіно, підіть заробіть гроші, зробіть щасливим когось і себе. Врешті-решт нема чого лізти в ті нетрі і розмірковувати на вічні, нерозв’язані питання. Є речі, про які недоречно говорити, тому що це абсолютно нескінченні розмови. Для цього вмикайте Савіка Шустера або Кисельова – там постійно все це переливається з пустого в порожнє. Це – ті теми, які зараз просто не потрібно піднімати. Вини не дадуть ні позитиву, ні рішення – нічого.    Вороженьки – ми їх самі собі створюємо завжди. Доля усміхається, слава Богу, щодна, бо у нас немає війни, снаряди над головою не рвуться, громадянської війни немає, то чого нарікати на долю. Чому ми ще не запанували? Дали тобі чорнозем, то й пануй собі на здоров’я. Крим, Карпати – хто заважає все це будувати? Ніхто! Найбільші вороги ми самі собі.    Щодо тексту гімну. Ось це нормальна пропозиція. Висилайте на мій сайт. У музикантів давно вже зріє думка про те, як підняти це питання. Принаймні публічно ми всі говоримо, що текст нинішнього гімну не відповідає тому, про що дійсно хотілося б співати.
запитання:
prokop1
prokop1
Уважаемая, Руслана!. Действительно УВАЖАЕМАЯ. Вы для Украины многое сделали, чего не смогли сделать многие, ну очень даже достойные Украинцы. Благодаря братьям Кличко, Вам, имидж Украины в мире хоть на какую- то йоту всё-таки поднялся. Я сейчас к Вам обращаюсь не как к всемирно известной певице, а как к Истинной патриотке своей Державы: Вы были депутатом ВРУ, у Вас есть влияние, связи и я обращаюсь к Вам от имени многих самых мелких предпринимателей, если Вас это не затруднит, дайте нам возможность связаться с действительно независимыми журналистами типа Найма, Лещенко..Это действительно не терпит отлагательства. Мы были в парке Шевченко 24 августа и выход у нас только один: или нас задушат, или мы скажем ОСТАННЕ "ДОСИТЬ!!!"
відповідь:
Руслана
Руслана
Зв’яжіться зі мною через мій сайт, дали всю інформацію про себе, написали листа на моє ім’я. Тоді ми цим зможемо зайнятися. Бо поки що з цього звернення я нічого не можу зрозуміти. Потрібно написати конкретно: «Ми такі й такі. Хочемо того й того». Потрібно зв’язатися через мій сайт із Машею Дашенко, моїм піар-менеджером.
запитання:
Egor
Egor
Руслана,я скрывать не буду,но я такую музыку как исполняете Вы не слушаю. Дело не в этом,музыка для каждого индивидуальна,ведь и на Вашу музыку есть свои поклонники. Меня интересует не это. Скажите пожалуйста,почему Вы решили пойти в политику при Президенте Ющенко и даже были замечены в Верховной Раде ? Что Вас связывает с политикой ? Подобный вопрос я обязательно задам и Кличко,и Вакарчуку тоже. Я не могу понять Вашу логику. Вот у меня тоже есть своя профессия,пусть она и не совсем удачная но всё-же,но я не лезу в политику и не полез бы даже за деньги. Просто интересно,что Вас на это натолкнуло? Благодарю за ответ.
відповідь:
Руслана
Руслана
Гроші я не отримала. А в політику я не пішла – мене пішли. Той же Президент Ющенко. Мене не питали.
запитання:
violenze
violenze
Руслана, здравствуйте! Пришло время безумных вопросов.    1. Плевали ли Вы хоть раз с балкона или моста?    2. Поднимите ли в магазине упавшие на пол 10 копеек?    3. Будь у Вас такая возможность - с кем бы Вы подрались (на выбор: Гитлер, Ленин, Элтон Джон...)?    4. Согласились бы Вы на неделю стать мужиком?    6. Есть ли в Вашем корпоративном репертуаре песня "Подмосковные вечера"?    7. Вы храпите?    8. Что вызывает у Вас приступы нежности?    Спасибо, Руслана, за ответы. Здоровья Вам и удачи!
відповідь:
Руслана
Руслана
1. Ні. Але я кидала бенгальські вогники. Це було на Новий рік в Одесі, де у нас був концерт. З балкона. Внизу була автостоянка.    2. В дитинстві, звичайно, піднімала. А зараз – ні. Зараз я можу знайти, підняти, сказати, що це на щастя. Але й одразу викинути на погоду. Є прикмета: треба гроші кидати на погоду. Мене мама ще в дитинстві навчила.    3. Я ні з ким не бути битися. У мене зараз «Голос країни», і то я зараз ні з ким деруся. Хоча вже руки чешуться.    4. Мені здається, що мужиком я стаю щодня. Мені для цього тиждень не потрібен – я й так «вкалываю», як десятеро мужиків.    5. Ні. Ви що здуріли, люди добрі! Що Ви таке питаєте:)    6. Трошки так. Я рідко хроплю. Але якщо хроплю, то сама одразу прокидаюся від свого храпу, тому мало шансів почути це комусь:)    7. Хороші думки завжди викликають ніжність.
запитання:
shahmatist09
shahmatist09
Колись багато відомих співаків приїзджали в невеликі села і райцентри.Зараз такого немає так як співаки просять ну дуже великі гроші.Що Ви пропонуєте.щоб простий трудівник зміг за квиток в 10-15грн.сходити на концерт відомого співака у своєму селі?    Дякую!
відповідь:
Руслана
Руслана
Ви думаєте, що квиток відомого співака може коштувати 10-15 гривень? Давайте порахуємо і подивимося на економіку концерта. Будь-якому співаку, не обов’язково відомому, потрібно проплатити дорогу, поставити звук, зебезпечити мінімальні умови. Аби зібрати людей на концерт, має бути більш-менш відоме прізвище. А це означає гонорар. Гонорар плюс приїзд, плюс проживання, харчування, сцена, світло, звук – це частина грошей, яка точно не складатиметься із вартості квитка 10-15 гривень. Чим більше людей, тим легше окуповувати концерт. А ще знайдіть альтруїста, який безкоштовно захоче вам привезти артиста. Такого не буде – організатор захоче заробити. Так принаймні працює шоу-бізнес.    Тому я думаю, що такої проміжної ціни не може бути. Це – компромісна, якась незрозуміла ціна. І вона можлива тільки за умови, що збереться все село, і відбудеться такий собі опен-ейр. Зал на 500-600 чоловік ніколи не окупиться. Це має бути стадіон. Тоді може бути така, і навіть менша, ціна. Також має бути білий день, коли не потрібне світло. Проста площадка, непоганий звук… Я думаю, що це має бути благочинний концерт у певному плані. Тобто кошти, які будуть отримані в результаті цього концерту, мають піти на певну справу – лікування людини чи побудову церкви в селі, чи облаштування школи тощо.    Такі ціни можливі. Просто у нас цим ніхто не хоче займатися. Концертна діяльність по селах у нас була в двох випадках: коли артистів возили по селах за радянських часів, а також у випадку політичних турів.    Моя відповідь: чекайте наступних виборів – до вас всі артисти приїдуть «на шару», і вам нічого не доведеться платити.

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти