Активний чат
Ірина Геращенко
12 травня 2011, 14:00

Ірина Геращенко

Народний депутат України
запитання:
Виктор_
Виктор_
Добрый день, Ирина Вопрос: Почему у нас так много красивых людей в политике и при этом так мало умных патриотов? За что устроили избиение собственного народа наши избранники при помощи налогового кодекса?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Якраз красивих у нас в усіх сферах більше, аніж розумних. А краще було б, якби всюди працювали красиві і розумні. А патріотизм сприймається як лайка взагалі, на жаль. Щодо Податкового кодексу, то я особисто голосувала проти нього разом із багатьма колегами з опозиції.
запитання:
Egor
Egor
Ирина,когда Вы обращаетесь в письменном виде к человеку на "Вы",то вот это "Вы" пишется с большой буквы.
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Україна теж пишеться з великої літери. До речі, агресія – ментально чужа українцям риса.
запитання:
Egor
Egor
Я считаю,что после ситуации 9-мая во Львове,никакой Евросоюз не светит украине. Слово "украина" я всегда пишу с маленькой буквы,ведь это далеко не государство а территория и отличается она от Сомали лишь наличием в ней бандитских группировок у власти. Скажите,почему не поднимается вопрос о возвращении нашей земли? Почему Русь разъединена на 3 части? Почему не поднимается вопрос о военном потенциале украины,тогда как даже в маленькой Белорусии армия отличная? И самый главный вопрос: что мне нужно сделать,чтобы не посещать предвыборные участки в процессе выборов очередного Президента украины? Просто я знаю очень хорошо украинский народ и я не хотел-бы чтоб им был использован мой голос за какого-нибудь из кандидатов. За украинцев я голосовать не хочу!
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Мені вас шкода, і навіть не бачу сенсу з вами дискутувати...
запитання:
рука москаля
рука москаля
Пример вашей логики:У прохожего вор украл мобильник-виновен прохожий бо имел телефон.Ветераны отмечали День Победы им испортили праздник-они спровоцировали последышей СС Галычина-ветераны виноваты.Гитлер напал на СССР реализуя свои планы по захвату земель до Урала населенные недочеловеками по его книге Майн Камф -виноват СССР.ВЫ БРЕДИТЕ??Или являетесь сами провокатором!!
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
У нас з Вами дійсно різна логіка. Я вважаю 9 травня одним із найсвітліших і найважливіших свят. І я за те, аби ніхто не заважав ветеранам і всім українцям його відзначати, в першу чергу, аби це не робили українські політики своїми провокативними і недолугими рішеннями.    Щодо Гітлера, то і радянська, і іноземні розвідки, і експерти попереджали Сталіна про напад, який готувала фашистська Німеччина, але ж то хазяїн Кремля, що підписав пакт із Гітлером про розподіл Європи не вірив в те, що ця кон’юктурна дружба буде порушена. Я віддаю перевагу історичній літературі і мемуаристиці, зокрема, тільки закінчила трьохтомник Черчіля «Друга світова війна» – блискучий аналіз ситуації в Європі і світі в 1938-45 рр., а не будую своє бачення історії на тих книжках, про які пишете Ви.
запитання:
Олександр
Олександр
Пані Ірино, доброго дня!    Хочу задати Вам таке запитання.    Останні події в Україні ( в тому числі й 9-го травня) вже вкотре підтвердили стару прописну істину: не можна поєднати не поєднуване.    Тоді навіщо силоміць це робити?!    Може б варто було б все ж таки Україні піти шляхом Чехословаччини?    
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Всім читачам сайту «Главред» доброго дня. Рада поспілкуватися з вами сьогодні.    Олександре, Україна – єдина, і не різним провокаторам її роз’єднувати. Події у Львові були спровоковані рішенням Верховної Ради від 21 квітня про червоний прапор. Думаю, помірковані члени Партії регіонів і самі сьогодні шкодують (правда, неофіційно, в кулуарах), що піддалися на цю провокацію КПУ, і, не виключаю, сил ззовні. Львів, Донецьк, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків – однаково красиві, європейські міста, і не радикали визначають їх обличчя...
запитання:
rus77d3
rus77d3
Как Вы себе представляете Евроинтеграцию после позорных событий 9 мая во Львове, когда людям не дали возложить цветы к мемориалу памяти, срывали и топтали георгиевские ленточки и как вурдалаки кидались на автобусы со стариками???
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Все це було спровоковано, вибачте за непарламентську лексику, вурдалаками у залі Верховної Ради, які голосували за абсолютно провокативний закон, усвідомлюючи, яке обурення всі ці пам’ятники Сталіну, комуністична символіка викликають у величезної частини українців. Якщо говорити про Прапор Перемоги, як символ великого Подвигу, як важливий елемент святкування 9 травня для наших ветеранів, то всі 20 років ніхто й ніколи не забороняв літнім людям йти до обелісків пам’яті з національними прпорами, і прапором Перемоги, що їм дорогий. Але навіщо приймати абсурдне рішення про, по суті, урівнення національної символіки і прапору неіснуючої вже країни? Це було неєвропейське і нелогічне рішення. І краще б про ветеранів турбувалися не такими популістичними кроками, а піднімаючи їм пенсії і соціальні виплати. Мені шкода, що 9 травня Україна виглядала на телевізійних картинках українських, російських та інших каналів як дикунська країна, і соромно, що це спровокували політики.
запитання:
journ_
journ_
Що Ви думаєте з приводу діяльності руху "Стоп цензурі!"? Чи є вона ефективною? На що цей рух здатен вплинути, що - поза межами його можливостей?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Я вважаю, що будь-які громадські рухи позитивно впливають на форумавння громадянського суспільства в Україні, і завжди підтримую будь-які журналістські ініціативи та профспілковий рух. До речі, сьогодні у Верховній Раді має голосуватися багатостраждальний закон про громадські організації. Сподіваюся, до нього дійде справа, і я голосуватиму за нього.    До руху «Стоп цензурі!» ставлюся схвально, журналісти-ініціатори дійсно привертають суспільну увагу до проблем в медіа-сфері, сприяли прийняттю Закону «Про доступ до публічної інформації». Але думаю, що ще однією важливою справою, яку мають ініціювати самі журналісти, повинна стати серйозна професійна дискусія про стандарти в професії, пофесійну етику, «джинсу» і т. д.
запитання:
elfa
elfa
Ви критично налаштовані щодо нинішнього стану свободи слова в нашій країні та правил інформаційної політики нової влади. А що заважало "помаранчевій" владі створити взірцеві ЗМІ та досконалі правила інформаційної політики, відповідну законодавчу базу? Дякую за відповідь.
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Не завдання влади створювати медіа. Я якраз завжди була противником того, аби влада створювала «правильні» взірцеві канали, газети, сайти і т. д., бо це завжди виходить газета «Правда». Але Ви праві в тому, що попередня влада мусила більше зробити в питаннях створення громадського мовлення, прозорості власності медіа, тощо. До речі, чимало законів у цьому напрямку було розроблено, але не прийняті, тому що то Рада була заблокована, то ще щось. Але краще пізно, ніж ніколи. І це добре, що сьогодні, попри політичні розбіжності депутати-журналісти за освітою чи пофесією у Верховній Раді часто об’єднуються заради прийняття тих законів, що потрібні для підтримки свободи слова, роботи колег-журналістів і т. д. Це важливі і позитивні моменти.
запитання:
андре
андре
На Ваш погляд, якого громадянина, яку людину виховують сучасні українські ЗМІ?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
З виховною функцією у сучасних українських ЗМІ величезна проблема, погоджуюся з вами. Так само боляче вражає засилля «чорнухи», «полуниці», специфічного гумору, дешевих розваг. Не вистачає – публіцистики, документалістики, серйозної міжнародки, розумних авторських програм. Взагалі яскравих розумних неординарних обличчь замало в усіх сферах, в журналістиці також. Правда, там їх більше, аніж в політиці.
запитання:
Сергій
Сергій
Пані Ірино, дайте власну аргументовану оцінку стану свободи слова в Україні на сьогоднішній день. Дякую!
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Стан свободи слова в Україні сьогодні погіршився, якщо порівнювати з попередніми роками. Але було б не зовсім справедливо винити в цьому виключно владу. Це – комплексна проблема. Для наших медіа-власників газети і телевізійні канали, як правило, не є профільним бізнесом, тому для захисту своїх основних активів власники м’яко примушують медіа до лояльності. Менеджери чутливі до цих побажань, бо за ними колективи. Самі журналісти теж не завжди готові відстоювати певні принципи в професії, бо бояться безробіття і думають про родини (що теж зрозуміло). Є пробеми з журналістською освітою, в кожній політичній силі – і у провладних, і в опозиційних партіях – є персонажі, які не приховують свого звехнього ставлення до журналістів. Все це й формує цілістну картину.
запитання:
Владимир1
Владимир1
Коррупция поразила Украину насквозь. Что делать с коррупцией в стране?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Якби знала ідеальну і точну відповідь на Ваше запитання, була б Генпрокурором:)    А якщо серйозно, то, можливо, правоохоронним органам для початку варто почитати хоч б українські ЗМІ, де журналісти чимало пишуть про тендерну мафію, зловживання з бюджетом, порушення при будівництві об’єктів до Євро-2012. І почати реагувати на ці аргументовані, критичні публікації. Потрібно почати боротися з корупцією у своїх лавах, а не весь час кивати на попередників.
запитання:
полковник
полковник
Пані Ірина!Пам*ятаю 2005 рік , 5 травня, зал засідань Ради Міністрів Криму.Ви супроводжуете Віктора Ющенка.Скажіть будь ласка, чому Віктор Ющенко не зробив ставку в Криму на сили які привели його до влади, а зробив свою ставку на чужака комсомольця А.Матвієнка.А той в свою чергу залишив стару команду, які сьогодні успішно служать ПР.І всі ,так звані демократи ,в тому числі и ви , тільки на передачах Шустера переживаете за державу .А так , ви просто "болтуни".Я в цьому переконався особисто спілкуючись з вами.
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Думаю, відстоювати сьогодні свою позицію – це теж важливо, і це – не «болтовство». На жаль, не так багато людей у нас сьогодні готові навіть відстоювати позицію, не те що діяти.    Щодо Криму... Ви праві в тому, що з Києва демократичні стандарти і європейські цінності туди не привезеш. Це мають бути переконання самих кримчан, які чомусь багато років спокійно спостерігають за тим, як розкрадаються заповідні землі, захаращуються пляжі, забудовуються узбережжя. І з маніакальною впертістю обирають одних і тих самих персонажів, які й визначають соціально-економічну політику Криму і дбають скорше про себе, а не про простих людей. Щиро люблю Крим і дуже хочу, щоб півострів був чистим, заможним, європейським.
запитання:
anngedz
anngedz
4. С моральной точки зрения, не лучше ли было бы всем настоящим оппозиционерам сложить свои ***ты?    Я понимаю, что это не приведет к роспуску Рады. Но можно хотя бы будет отличить оппозиционеров от соглашателей с властью, типа Королевской.    
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Опозиціонерів у Раді залишилося близько 120 чоловік. І вони мають відстоювати ту ідеологію і програми, за які голосували їх виборці. Нинішня Верховна Рада дійсно є деморалізована й деградує. Тому потрібно зробити все необхідне, аби наступна була більш проукраїнською, патріотичною, професійною. Треба більше працювати всім нам над цим.
запитання:
anngedz
anngedz
3. Я считаю , что возглавить сопротивление народа существющей власти под силу только Тимошенко. Так почему же оппозиционные князьки продолжают лить на неё грязь? В этой связи повышение проходного барьера считаю хорошим лекарством. Пусть каждый получит свои от 0% до 2%, и не крутится под ногами
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Питання не в піднятті бар’єру, вірніше, не лише в піднятті бар’єру, а в тому, чи будуть створені умови для вільного волевиявлення, для прозорих виборів, чи не будуть неугодні і неправильні зніматися на старті – й на мажоритарних округах, й у списках. Останні вибори до місцевих рад відкинули Україну на кілька років назад щодо непрозорості процесу. Ось це головні небезпеки.
запитання:
anngedz
anngedz
2. Считаете ли вы, что призыв известных политиков голосовать "Против Всех" был признаком небольшого ума, случае, если они не понимали, что тем самым приводят к власти Януковича, либо признаком отсутствия совести, если последствия этого призыва они понимали?    
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Я відстоюю позицію, що вибирати – це найважча історія, це завжди непросто і складно, але потрібно брати на себе відповідальність за свій вибір. Треба завжди демонструвати свою позицію саме через вибір.
запитання:
anngedz
anngedz
1. Уважаемая Ирина, почему все 14 оппозиционных партий, до сих пор не подписали совместное обращение к мировому сообществу в защиту Тимошенко, Луценко , и "остальных "?    
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Звичайно, голос світової спільноти в оцінці ситуації в Україні є важливим, але в першу чергу змінити ситуацію маємо ми самі, саме суспільство. Надзвичайно важливим є те обурення репресіями, яке висловлюють сьогодні лідери громадської думки, ітелігенція, громадяни. Сьогодні ми проголосували у Верховній Раді за те, аби заслухати у парламенті звіт Генпрокурора щодо Луценко. Його утримання під вартою виглядає особливо цинічним, коли на свободі розгулюють, наприклад, ті регіональні князьки, що побили рибалок битами. Ми вимагатимемо зміни запобіжного заходу. І тут важлива підтримка в першу чергу українського суспільства.
запитання:
nic9554
nic9554
Уважаемая Ирина!Сколько еще времени нас будут делить на Восток и Запад?Когда силовые структуры начнут пресекать подрывную деятельность /братских/держав?И в свете последних событий-а существует ли страна с названием Украина вообще??!Спасибо.
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Дякую Вам за дуже правильне і мудре запитання!    Головне, аби ми себе ніколи не ділили, тоді провокаторам від політики це не вдастся ніколи. Так само думаю, що силовим структурам сьогодні варто не опозиціонерів ловити, а зосередитися на зовнішніх впливах і загрозах і думати, як цьому протистояти.
запитання:
суп
суп
Уважаемая Ирина!Как обстоят дела с молодёжью в оппозиционных партиях,когда их начнут возглавлять люди не связанные с "героическим"прошлым?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
С молоддю у всіх партіях – що провладних, що опозиційних – справи кепські. Наші політики вважають себе молодими до 60-ти років, а вожді до – 80. Але зміна поколінь в політиці має відбутися, і вона піде на користь Україні, чомусь хочеться в це вірити.
запитання:
Марія
Марія
Пані Ірино, що Ви думаєте про закон про доступ до публічної інформації, який 9 травня вступив у дію? Чи містить він якісь прогресивні норми, на Ваш погляд? Чи вірити Ви, що цього закону будуть сумлінно дотримуватися однаково всі? Дякую за Вашу відповідь наперед.
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Закон «Про доступ до публічної інформації» має чимало прогресивни норм, зокрема, він полегшує можливість і журналістам, і громадянам отримати відповідь на питання щодо діяльності державних установ і чиновників, визначає, що терміни на підготовку відповіді є короткими – 5 діб, 48 годин – якщо мова йде про життєво важливі питання і 20 діб – якщо відповідь потребує додаткового збору інформації. Це в теорії. На практиці разом будемо моніторити, чи стане влада більш відкритою, і як працюватиме закон.
запитання:
хахол
хахол
Госпожа Геращенко, ответьте мне, пожалуйста, на очень простой вопрос: " Имеют ли право хотя бы те 9 миллионов этнических русских, проживающих на Украине( не считая те миллионы граждан Украины других национальностей, придерживающихся такой же точки зрения) иметь в статусе государственного ( второго) свой родной язык-русский, чтобы осуществлять все свои потребности на нём- от исполнения государственных функций до получения информации и образования, прожиавя на своей земле в своей родной стране , а также имеем ли мы право не считать героями нацистских пособников из ОУН-УПА, а своих предков , коим число 8 миллионов, считать тоже украинцами, отдавшими свои жизни в борьбе с нацизмом и их холуями из украинских националистических организаций, в том числе ОУН-УПА ? Или мы не имеем на это право и должны считаться людьми второго сорта в своей стране, на своей земле , со своим народом ?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Думаю, человек, защищающий русский язык, не должен называть себя «хахлом» даже в шутку, правда. Меня всегда расстраивает, когда русский язык и литературу защищают те, кто пишет с ошибками, кто забыл, когда держал в руках книгу и никогда не был в литературном музее, да и дорогу в театр не знает. Это я не о Вас, а о многих украинских политиках, рвущих на себе косоворотку за язык и при этом абсолютно безграмотных. Вот хочется всегда защитить русский от таких защитников:)    Думаю, в Украине должен быть один государственный язык – украинский, а вот русский язык как родной для миллионов граждан нашей страны, должен иметь условия для развития и функционирования. И чем меньше спекуляций на языковую тему и историю у нас будет, тем лучше для языка и истории.
запитання:
vit1985
vit1985
Пані Ірино, доброго дня! Мене, як журналіста, цікавить діяльність ТСК, яку Ви очолюєте. Починаючи з грудня минулого року, я своїми матеріалами на Українській правді, УНІАН сигналізую про випадаки грубого тиску з боку голови Летичівської РДА Марії Літвін та голови райради Віталія Тимчака (Хмельницька область) на роботу колективу районки "Летичівська газета". Однак все безуспішно. Редактора Володимира Борисова звільнено, колектив редакції потрапляє під владну "оптимізацію", себто фактичне скорочення та подальшою реструктуризацією районки. Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха абсолютно не реагує на публікації, пов"язані з тиском на журналістів.    Запитання: на скільки нині реально вплинути (розумій - поставити на місце!) на недолуге керівництво у районах та в облдержадміністрації через діяльність Вашої ТСК? Чи Ви особисто відчуваєте супротив з боку влади?    Дякую.    З повагою    Віталій Тараненко, журналіст Хмельницької обласної газети "Подільський кур"єр".    
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Всі скарги, що приходять на адресу Тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів цензури, ми вивчаємо, готуємо по ним запити до відпоідних інстанцій. Так само моніторимо медіа-простір і якщо бачимо, що з’являється інформація про порушення прав журналістів, зв’язуємося з колегами, аби допомогти. Щодо ситуації в «Летичівській газеті», то ми підготували відповідний запит до Генеральної прокуратури і якраз сьогодні отримали відповідь на чотирьох строніках від прокуратури Хмельницької області, яка вивчала скаргу. Якщо коротко передати зміст відповіді, то вона, на жаль, традиційна – переважна більшість фактів, викладених журналістами у запиті, не підтвердилася, самі редактори під час зустрічі з прокуратурою спростували свої ж заяви про тиск регіонального начальства, правда, підтвердилася інформація, що були порушення з виплатою зарплати співробітникам. Це питання врегульовано. Щодо позиції журналістів газети, то не виключаю, що люди просто бояться втратити роботу, не хочуть сваритися з керівництвом району і бояться говорити прокуратурі те, про що писали нам у скарзі. Бо втратити роботу в маленькому містечку – питання секунди, а шукати її можна потім роками... Це одна з найбільших проблем української журналістики, особливо в регіонах, – її залежність від влади, власників і т. д.
запитання:
ёклмн
ёклмн
Вы общаетесь с Ющенко.Скажите для этого человека существуют такие понятия как - честь,совесть? Или он поклоняется только деньгам и потому продал Украину донецким олигархам.В его подсознании Мазепа, это частично и его образ? Предательство в нем это патология?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Шлях, який я пройшла в команді в першу чергу лідера опозиції, а потім Президента Ющенка, є для мене надзвичайно важливим в професійному і особистісному вимірі. Всі речі, які я світоглядно поділяю, я підтримуватиму, все, що вважаю помилковим – ні. Але я не належу до людей, які вважають за необхідне публічно обговорювати певні речі. Чвари в команді і особисте несприйняття лідерами одне одного і так дорого коштували не лише самій команді, але й Україні.    Дякую всім за спілкування. Приємно, що тема свободи слова є важливою для читачів «Главреду». Успіхів всім вам!
запитання:
Михайло
Михайло
Миколаївська обл Криве Озеро. Якщо звернутись по якомусь питанню чи згадаєте.
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Згадаю, у мене хороша пам’ять.
запитання:
акм
акм
Ира, Так все-таки есть учебники украинского языка на русском языке?    Вам очень нравятся галицкие баедеро-нацисты?    Ира, Вам очень страшно от русского языка?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Я люблю русский язык и литературу, но против спекуляций на эти темы.
запитання:
dog330
dog330
Добрый вечер.Скажите пожалуйста Ирина фиксируюся ли и понесут ли ответственость нынешнеи руководители которые довели нашу страну нищеты и позора. Или им все простят как Ющенко. Спасибо.
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Суспільство щодня фіксує «покращення життя»... Я не належу до людей, якими рухає помста, і думаю, що важливо, аби для початку влада почала виправляти свої помилки. Краще виправляти, аніж потім відповідати.
запитання:
селянин
селянин
Всем вам" политикам"не опостылило говорить,говорить? всякую чушь?Надоело слушать одно и тоже.Станьте разнообразней,современней.Делайте что-то,И НЕ ВОДИТЕСЬ БОЛЬШЕ С ЮЩЕНКО,НИКТО ЕГО НЕ ОЦЕНИТ НЕ ЧЕРЕЗ СТО ЛЕТ,НЕ ЧЕРЕЗ ТЫСЯЧУ.Скоро выборы,вот как Вы будете боротся за Нас,за л.....?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
За Вас і за Україну треба боротися не лише під час виборів, тут Ви абсолютно праві.
запитання:
Константин Федорович
Константин Федорович
Здравствуйте, Ирина. Нынешняя власть себя, на мой взгляд, уже полностью дискредитировала. Дни ее на верху политического Олимпа Украины сочтены. Она должна уйти. На Ваш взгляд когда это произойдет?
відповідь:
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Вибори до Верховної Ради в 2012 році, президентські – в 2015, тоді й можливі зміни. Головне, аби було з кого вибирати, щоб це не було «шило на мило». А зараз потрібно разом робити все, аби влада свій термін працювала більш цивілізовано, аби ці роки не були втраченими для України, відстоювати свою позицію.

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти